Organizirano u Milano

Status
Not open for further replies.
Napokon novosti, nisam htio pisati dok ne saznam. Dakle, definitivno se ide u petak i definitivno se noći u milanu. Usput, predviđen je i dolazak na doček aviona iz Švedske u Milano gdje ćemo vidjeti Bruce-a i najvjerojatnije Nicku. Uspio sam produžiti rok za slanje novca za ulaznice, tako da se može slati do 30.06.

Što se tiče puta, kreće se iz Zagreba, tako da zagrebački fanovi mogu odmah u Bus, samo onda bus ide do Zadra, pa do Rijeke i na isti način se vraća. Dakle, malo duži put za zagrepčane, no bar će biti u istom busu.

Cijene nepromjenjene.

Što se tiče pressica za usere koji su to zatražili, biti će im odobreno.

Hvala

Stipe
 
a jeli se ide na koncert u subotu ili na koncertu nedilju ?? ili na oba dva ?? ili se direket u sobtu nakon koncerta pici nazad ili u nedilju ide kuci ? :?
 
Jesam li dobro shvatio? Put je Zagreb-Zadar-Rijeka-Milano?

Odnosno, u kilometrima je to ovako (prema podacima sa www.viamichelin.com):

Zagreb-Zadar= 270 km
Zadar-Rijeka= 216 km
Rijeka-Milano= 488 km

Drugim rijecima, duzina puta koju ce autobus prijeci PRIJE nego sto se ukrcaju fanovi iz Rijeke je 486 km! POLA PUTA do Milana! :shock:
 
Maiden croatia said:
Usput, predviđen je i dolazak na doček aviona iz Švedske u Milano gdje ćemo vidjeti Bruce-a i najvjerojatnije Nicku. Uspio sam produžiti rok za slanje novca za ulaznice, tako da se može slati do 30.06.

to će biti fora
 
to je istina glede kilometara, no ajde predloži bolji način da skupimo na što jeftiniji način ljude iz Du, ST, ZD, ZG, RI i ostalih gradova. Inače, prijevoznik je agencija IBUS iz Zg, pa im je usput. Ma autobusi su super, a iz ZG do ZD se stiže za 3 sata, pa nije neka tlaka.
 
I, eh, da... ide se na nedjeljni koncert, glede karata, a subotu smo tamo iz razloga da ih sretnemo na aerodromu, kad stigne bruce air iz Stockholma, te da vas ionako svih prošvercam na subotnju večer.. ne znam još kako, ali naći će se način...
 
wow pa to je super, i doček aviona i sve. care!!!
hehe ;)
can't wait!!!!

ps. hvala za lovu, pa da stignemo poslat!
 
Na zalost, count me out. Puno mi je 1000 kn, a pogotovo kad vidim da placam 50% vise puta nego sto cu se voziti u tom autobusu. Sretno svima.

Mozda dodjem u vlastitom aranzmanu.
 
Posebna obavijest za članove Iron Maiden FC-a.

Ako ste postali član FC-a do 01.06, tada cijena aranžmana za Milano iznosi 950kn.

Cijena za sve ostale putnike je 1050kn.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top