Iron Maiden - Ljubljana, 2. lipnja 2007: Pitanja

Ivan said:
pa ok, ne moraš ti meni pojašnjavat, nego sam htio provjerit da nije da sam se slučajno upoznao s curom pa zaboravio
a Isusova livada eeeee pa ja neznan više kako komunicirat s tobon ,,, nisi skonta da je ovo "pojašnjenje" bila zajebancija jebemu,,, bilo je vrlo jednostavno samo se ti u tome analiziranju izgubiš... kako se meni cini,, sve preozbiljno svacas
 
ej ewox kakav plan puta za ljubljanu imate momak tvoj i ti? el prolazite kroz karlovac? jebeme to gdje da vas cekam! i oko koliko ste planirali biti u dezeli!?
 
čmarec said:
ej ewox kakav plan puta za ljubljanu imate momak tvoj i ti? el prolazite kroz karlovac? jebeme to gdje da vas cekam! i oko koliko ste planirali biti u dezeli!?

Jedino što smo planirali je krenuti vrlo rano ujutro(da se imamo gdje sparkirati)!Ne prolazimo kroz Karlovac!Mi smo tu na gran.sa Slo. a trebali bi ići a.putem Zg.-Ljubljana...neznam kako si je to moj momak planirao...Javim još...
 
In acknowledgement of the 25th anniversary of the release of their seminal album "The Number of the Beast" and the tremendous International success of their recent album "A Matter of Life and Death", IRON MAIDEN'S forthcoming June dates in Europe will go under the banner of A MATTER OF THE BEAST SUMMER TOUR 07. The band will be playing 5 songs from each of these albums plus other fan favourites and will be taking out a full on stage production which will include the final appearances of Eddie's notorious tank!!

Same old shit .... LOL

RTTH, TNOTB, HBTN, 22AA, COTD
 
BoBo said:
In acknowledgement of the 25th anniversary of the release of their seminal album "The Number of the Beast" and the tremendous International success of their recent album "A Matter of Life and Death", IRON MAIDEN'S forthcoming June dates in Europe will go under the banner of A MATTER OF THE BEAST SUMMER TOUR 07. The band will be playing 5 songs from each of these albums plus other fan favourites and will be taking out a full on stage production which will include the final appearances of Eddie's notorious tank!!

Same old shit .... LOL

RTTH, TNOTB, HBTN, 22AA, COTD
hm ove dvi zadnje bi bilo lipo čut ;) ajd bar neče bit skroz ista play lista ko prošla ;)
 
dickinsonica said:
ma 56 eura (407 kuna i 12 lipa) je sitnica :evil:
mene samo zanima kako ću upast u prvi red :? :D :D
hehehe LOL da e ovih 12 lipa,,, mi smo odapeli od smija u dallasa kad je reka,,, pa di su sad 12 lipa iskopali?!
kad je za maidene nije mi puno,,, da je za nešto drugo ..... u know
mene više zanima di ču ja upast ;)
 
dickinsonica said:
ma 56 eura (407 kuna i 12 lipa) je sitnica

nije kurac puno kad ih sam zaradjujes 8) plus treba mi barem 300eura za donington, a i oni supci mi nisu vratili 660kn,sta sam kupio karte za sebe i buraza za metallicu 2004!

btw,dobro dosla na forum :)
 
čmarec said:
pa necu se naderat ko krmača,malo bambusa i uzivat u koncertu...

Ovako??????
marecsezaljubioukanistar-1.jpg


Buhahaha... morala sam ...

Ja također idem u Ljubljanu ... Eva.. iamte možda još koje mjesto? Ja sam isto za meeting ;) weeeeeeeeee
 
čmarec said:
nije kurac puno kad ih sam zaradjujes 8) plus treba mi barem 300eura za donington, a i oni supci mi nisu vratili 660kn,sta sam kupio karte za sebe i buraza za metallicu 2004!

btw,dobro dosla na forum :)
LOL ja sama zarađujen pa mi nije puno nikad bilo za maidene ;)
 
Back
Top