Iron Maiden - Ljubljana, 2. lipnja 2007: Pitanja

jebote stvarno jos mjesec dana,mislim da cu ja stopom do ljubljane,pa malo cugat ispred stadiona,mislim da necu imat para za upas!;-)
 
čmarec said:
jebote stvarno jos mjesec dana,mislim da cu ja stopom do ljubljane,pa malo cugat ispred stadiona,mislim da necu imat para za upas!;-)

Ak' oš možemo te pokupit ja i moj dečko,mi smo tu blizu gran.prijelaza Bregana,bez zajebancije! :wink:

A za ovo prije,stvarno bi bilo ok da se okupimo bar na kratko svi s foruma,ipak smo tu zajedno svaki dan a ja nikoga neznam osim Axy i Ivana(iz viđenja,ne osobno)!
 
dogovoreno za prijevoz ewox;-),jos cemo se detaljnije dogovorit za koji dan,a ovo za susret svakako,bit ce nas pun kurac tamo,bilo bi steta da se ne nadjemo!
 
LOL misliš na koncertu od maidena pripoznat nekoga po majici od maidena ,,, to da je meet and greet u crkvi bi mozda i upalilo ;) LOL
ČMARec lakše s alkoholon opet se nicega neces sjecat ,,,, ove boje ne trče hihihi eh misec dana ,, damn jos neznan sta ce s poslon bit,.,,,ocu uspit otic
 
Dickinson's legacy said:
LOL misliš na koncertu od maidena pripoznat nekoga po majici od maidena ,,, to da je meet and greet u crkvi bi mozda i upalilo ;) LOL

:wink:
 
Evo vas .... :D

adamandeve2.jpg
 
Dickinson's legacy said:
hehehe Ivane to ti znaci da zna tko si al te ne zna ,,,, u know lipo ti je rekla LOL
pa ok, ne moraš ti meni pojašnjavat, nego sam htio provjerit da nije da sam se slučajno upoznao s curom pa zaboravio
 
Ivan said:
pa ok, ne moraš ti meni pojašnjavat, nego sam htio provjerit da nije da sam se slučajno upoznao s curom pa zaboravio
a upozno si tolko puno cura da im ni ne znas imena svima LOL :wink:
 
Back
Top