Atmosfera na Helloweenu

Maiden croatia said:
ma vidio sam bolje onog lika s mog bloga... nisu nešto. Ako vam se sviđaju one s čmara, mogu ih nabavit u izvornom obliku...

e da znam da sam negdje zaboravio otići pogledat. ajd pogledat ću te na čmaru, a meni su i ove na tvom blogu fora. nisam ni znao da sam ja na 2 :banana:
 
Jaspel said:
J..... al ja moj pametni kretenski frend odmah poceo pizdit, reko cuvaru da je usrana picketina ....

Trebao bi postati policijski pregovarač. LOL
 
BoBo said:
Trebao bi postati policijski pregovarač. LOL

Aha. Vec znam kak bi to zvucalo;
-"Daj pusti taoce mater ti jebem narkomansku!"

-"Pucat cu!"-

-"Ma ajde se usudi, jebo te taj Glock 16, kad ti ja izvadim S.P.A.S.-ovku skupljat ces crijeva po podu!"-

-........-

Sutradan, naslov u novinama:

"Zbog glupog i neprimjerenog ponašanja bivšeg policijskog inspektora, F. P., u anti-terorističkoj akciji stradala 26-godišnja trudnica........."
 
Predgrupe sam jedva uspjela vidjet jer se rulja zapila pa smo uletili u zadnji tren ... a onda još i 20minutno mozganje kako i kamo prošvercat fotić (šal je zakon!!!!!)... za ono što sam čula, same pohvale!
Što se Helloweena tiče... definitivno koncert za pamćenje, zgurala sam se do prvog reda i držala poziciju cijeli konc... jedini bed je bio to šta mi je security na svakoj drugoj slici
svjetlosni efekti su me očarali... one ljubičaste i uv motorke... jedino su mi
flashovi na živce išli... mada su previše forsirani duboki tonovi i glas se trebao jače čut, al ok je bilo uglavnom.. inače je ozvučenje bilo dobro, u sredini dvorane se nije čulo ništa bolje nego u prvom redu !
što se set liste tiče, zadovoljavajuća je za moj pojam oduzela sam se na Occasion Avenue, Eagle Fly Free i Power ali naj stvar večeri mi je bila I want out ...to je bilo prejebno, cijela ekipa je već bila umorna za riknut ali kad su počeli svi su izvukli onaj zadnji atom snage i sve su ruke u sekundi bile u zraku, svi su pjevali ... ubila sam si glasnice iza tog If I could fly, A tale that
wasn't right (jedan tip do mene je plakao na tu stvar), keeper.. I kad je Dani došo s onom malom gitaricom... hehe
Andija sam prvi put skužila kao odličnog pantomimičara (ke je pantomimu izvodio na King For A 1000 Years), Sascha je tu i tamo griješio šta se čulo ali sve u svemu ok - on mi je bio nekako statičan ... weika je izvodio neke čudne face, u par trenutaka sam pomislila da mu je slabo i da će se srušit hehe; ali zvijezde večeri su definitivno Marcus i Dani ... danijev solo je trajao sigurno nekih 6-7 minuta i bio je izvanredan; a Marcus ima tako dobar nastup i kontakt s publikom da je to nevjerojatno !! :evil:
 
BoBo said:
Ako ti treba pomoc kako rotirati slike za 90 stupnjeva tako da ne moramo rotirati nase glave samo reci. :)
koja nije dobro zarotirana?
a skužojte ;) ovaj oprostite :D LOL
 
Back
Top