OT: Gamma Ray - Land of the Free II

Kako da ne :) :wink:
Pošto je ovo jedan od mojih najdražih bendova, nisam mogao dočekat da službeno izađe pa sam ga već downloadao.. Ne znam što reć, album je savršen. Nadmašili su Helloween ove godine. Kai i dalje stoji pri svom prepoznatljivom stilu i ne može razočarat.. Neda mi se sad pisat detaljnije nešto o albumu ali evo dat ću ocjenu 10/10, skromno :oops: LOL
 
Svidja mi se album kao sto je rekao Pharaoh u njihovom prepoznatljivom stilu.Znao sam da me nece razocarati. :wink:
 
Trebao bih oko 10. ici u Split pa sad razmisljam da ostanem do koncerta u Budimpesi.
 
novi album je prejak,stvarno kai je facetina,da idem na jedan od ova dva koncerta išao bi zbog gamma ray-a
 
Ma vjeruj mi zbog oba bnda se isplati ić. Nisu bezveze radili tour zajedno. 99% sam siguran da će Kai svirat sa Helloweenom na starim svarima, čak se nadam kojoj pjesmi sa Walls Of Jericha. E to bi bilo jebeno za vidit. :)
 
up the irons

e pa ukusi se razlikuju,zar ne..ja volim g r ali mi je helloween 10 puta bolji bend..inace gledao sam gama ray na power plant turneji u petofiju i bilo je zakoooon..predgrupa sonata arctica
 
izgleda sam nisam napisao dovoljno pa si me krivo shvatio.....ja obožavam i helloween,to mi je među naj bendovima,novi album mi je i dosta dobar,ali nakon master of the rings gamma ray mi je draži bend.bio bi jako sretan zbog oba benda,ali sretniji radi gamma ray-a :D
 
Ma u stvari, otkad je Grapow prošao iz benda, dakle poslije Dark Ride, Helloween je krenuo drugim stazama. Rabbit mi je solidan album, Keeper 3 odličan, a ovaj novi, ne znam... možda najlošiji od ta 3 otkad je u bend došao Sascha. Dakle ta zadnja era mi najmanje paše, iako albumi nisu loši. Općenito, Walls Of Jericho mi je najdraži album ovog benda. Ipak je Kai na vokalu. :) :wink:
 
Kad vec toliko hvalite taj novi album, skinuo sam ga i ja. Ne znam, meni je No World Order najbolji, vjerojatno zato jer nekako najvise vuce na neki heavy ili thrash... Ovog sam poslusao jednom, pa u biti i nisam formirao neko misljenje, moram ga jos par puta preslusati. Ona zadnja pjesma mi je nekako najvise ostala u pamcenju zbog onih stopova i promjena, malo vuce na Theatere.
 
up the irons

ma nitko nikoga nije krivo shvatio..samo iznosimo svoja misljenja o 2 benda koji idu zajedno na tour...pa naravno da je nekome nesto bolje ili da mu je jednako dobro..rasprava je najnormalnija :cheers: :cheers:
 
Back
Top