OT: Cuo sam album (malo morgen)

Maiden croatia

Active Member
Primjetio sam da se masu ljudi, posebice na www.cmar-net.org hvali kako su čuli nove Maidene. Pritom kažu da su to skinuli s neta, ili da im je frend skinuo, a kad ih se zamoli da kažu gdje, onda ne žele reći. Slušajući njihove recenzije pjesama uvidio sam da su identične onima koje su napisali rijetki novinari koji su album poslušali i imali priliku dati recenziju. Također, svi od reda hvale pjesmu the legacy, a nitko o njoj nije napisao ništa konkretno. Znate što ću vam reći... Za par mjeseci će se ti isti hvaliti kako su album čuli mjesecima prije i navoditi svoje postove na čmaru sa ranijim datumima, a ustvari tada će oni biti u pravu, jer im nitko neće moći dokazati da to nije tako. Zbog toga, danas, prije nego što je izašao album, sa posebnim uvjerenjem tvrdim da ga još nitko od Hrvata poslušao nije, svi seru i lažno se hvale, jer.... Da ga je netko mogao poslušati među prvima, bez pretjerivanja, bio bi to ja, bio bi to bobo, bio bi to likvor, maiden madness, scream i slični, a da ne spominjem ljude na Maiden world i Maiden fans forumu. Dakle, ljudi, ne vjerujte im, sve su to lažnjaci koji misle da su pamet popili, ako kažu da su baš oni prvi poslušali cijeli Maiden album. Malo morgen, ako ga tko čuje prvi, biti ćemo to MI OVDJE.

Hvala
 
hehe ... koga je briga za isfrustirane tinejđere željne pažnje. :D

Da je to negdje dostupno svi bi znali o tome za 15 minuta.
 
al najbolji su mi njihovi komentari..."album je zakooon" ovo , ono....ha ha ha ha ha ha koja smijurija bogte LOL LOL LOL LOL

ljudi na čmaru su čiste attention whore stoga se niti ne treba zamarat s njihovim debilnim postovima
 
Scream for me said:
al najbolji su mi njihovi komentari..."album je zakooon" ovo , ono....ha ha ha ha ha ha koja smijurija bogte LOL LOL LOL LOL

ljudi na čmaru su čiste attention whore stoga se niti ne treba zamarat s njihovim debilnim postovima

i to da jew album zakoooon vjerovatno govore oni koji su ih inače najviše pljuvali, barem dok sam ja bila tamo. am I right or am I right? :x :D
 
ma 80% čmarovaca prati trend i pljuje maidene kako bi ostali necro-grim-frostbitten-čroo metalci LOL

a dok se bruce derao 666 njihovi blekeri su mami cuclali mlijeko iz grudi
 
Scream for me said:
ma 80% čmarovaca prati trend i pljuje maidene kako bi ostali necro-grim-frostbitten-čroo metalci LOL

a dok se bruce derao 666 njihovi blekeri su mami cuclali mlijeko iz grudi

buhahahaa
that's my man!
cuclali su oni i šta drugo, sve se meni čini khhhm :D :shock: :evil: :suck:
 
Album JE dostupan na netu a dali su ga ekipa koja radi u skladištu i s gotovo 100% sigurnošću mogu tvrditi da ga je moguće skinuti s neta ali ne preko http protokola ili slično jer je to ekipa spalila svojim prijateljima i online prijateljima(koji možda vrlo uskoro stave to net) a ovako možete eventualno naći jednu ili dvije pjesme ako se potrudite ko životinje.

A što se tiče šupak-net.org 99% spodoba koje tamo redovito postaju su the uber kreteni(barem u online životu) i furaju svoj debilni film da su oni najbolji i načru metalci i nemre im se ništa objasniti. Tamo se može jedino otići da se ispucaju frustracije ili stjerati nekoga u kur*c kada se pravi pametan(imam porive ovo drugo reći na svakom postu koji sam pročitao na čmaru)
 
likvor said:
Album JE dostupan na netu a dali su ga ekipa koja radi u skladištu i s gotovo 100% sigurnošću mogu tvrditi da ga je moguće skinuti s neta ...

Mogu i ja staviti source za svoj program na net i reci da je dostupan, ali nikome ne dati link. ;) :D
 
BoBo said:
Mogu i ja staviti source za svoj program na net i reci da je dostupan, ali nikome ne dati link. ;) :D
U tome i je problem. Zato treba i pretraživati net ko budala da bi našao neki hint di bi se to moglo nalaziti i onda provjeriti par milijuna hintova dok ne dođeš do prave stvari. A recimo ak je netko lijen ko ja to mu se neće dati pa će trpiti do legalnog izlaska albuma da ga posluša.
 
Evo, malo sam se potrudio naći nekog od takvih ljudi koje sam spominjao kako se vole kurčiti da su poslušali album, a ustvari su samo pokupili rumoure sa neta i složili svoju recenziju.

User: Elite
Godine: 34
Post na: www.cmar-net.org forumu, rubrika Iron Maiden
Datum posta: 18.07. 2006



Poslušao sam par puta cijeli album i mogu reći da je The Reincarnation of... najčudnija stvar na albumu, nikako mi se ne uklapa. Uvodni riff sa Different World bacit će vas natrag u 80-te, pjesma je tipična mejdenovska sa brzim solažama i lako pamtljivog refrena, These Colours Don't Run jako podsjeća na Montsegur (ista šablona), nakon toga opet laganica Brighter Than a Thousand Suns ala Journeyman i onda dolazi prava poslastica za maiden fanove The Pilgrim i The Longest Day koje zvuče kao da su neki stari maiden klasici sa catchy refrenima i onim standardnim ooo oooo oooo...., Out Of the Shadows počinje kao i Sign Of The Cross neko mumljanje, mračna atmosfera i onda tišinu prodere riff sličan Benjaminskom. For The Greater Good of God je nešto najgore što sam ikad čuo zvuk gitare je nevjerojatno iritantan "sintetiziran" i mrzim kad sa gitarom sviraju isto što i Bruce pjeva i to cijelu pjesmu i neka jadna solaža se nalazi u toj pjesmi koja nije vrijedna spomena, slobodno su tu pjesmu mogli izbacit, možda bi pjesma i bila slušljiva da to ne traje 9:30 min. Lord Of Light je Bayleyevska pjesma sa 100 puta ponavljanim refrenom, početak moćno svuči, ali brzo dosadi neprestano ponavljanje I am lord of the light, take me out of your sight. I za kraj su nam ostavili The Legacy koja traje preko 9 min i to je vjerojatno najkvalitetnija pjesma na albumu, epska pjesma kao The rime of the ancient mariner, alexander the great..., počinje sa odličnom laganom melodijicom koja se postupno pojačava do 2min kada počinje pravi pokolj riffova i gitara, odlična solaža među boljim maidenovskim.

A matter of life and death me jako iznenadio i to pozitivno, jer od maidena nisam očekivao ništa nakon DOD-a, a ispalo je da je album totalno drukčiji. Nadam se da će The Pilgrim, The Longest Day i The Legacy biti izvođene na novoj turneji, jer su po meni to najbolje pjesme na albumu. Primjećuje se jako da su inspiraciju u nekim pjesmama našli u njihovoj golden fazi što će oduševiti one koje vole stare maiden klasike, izgleda da je zadnja turneja gdje su svirali prvih par albuma jako utjecala na ovaj album.
Po meni je ovaj album neusporedivo bolji od DOD i BNW-a, zvuči mi kao da bi ga trebalo svrstati iza Seventh sona, po meni ocjena 9/10

Zatim je Likvor lakovjerno rekao (ne vjerovati ljudima sa čmara) ovo:

Otkuda si skinuo novi album? Nemoj sada reći "s neta"!Reci Shareazaz ili eMule ili slično ili daj link. thx

Onda je par postova isto tako jedan ugledni user E minor na čmaru napisao:

čuo sam album i mogu reći da je dobar, najbolja pjesma Legacy definitivno, naježio sam se kad počinje onaj solo na 4:30, usudio bih se reći najbolja njihova stvar do sada i što se tiče lirike, rifova i solaža, ovako dobru stvar nisam čuo još iz powerslave ere. Na prvih par slušanja album zvuči solidno. Out Of the Shadows mi je isto zapela za uho, prava headbanging himna.

poslušajte legacy na 4.30 bruce pjeva i nikakvog sola nema ni minutu prije, ni minutu poslije...

Doduše i ja sam napisao ovo:

napokon super odmak... sviđa mi se.... no s obzirom na ostale pjesme na albumu, ovo je duda varalica, totalno netipični single, kso glazba i kao spot bolje bi bilo reći da je ovo neka vrsta antisingle-a.

Ali pritom nisam rekao da sam čuo album, mada bi to neko mogao tako shvatiti... nosio sam se onime što se pisalo po službenom site-u.

Eto toliko, pošto ja ne iden na čmar, volio bih da me neko tamo kvota sa ovim. Ima još onih koji su govorili o albumu, ali nisam htio kopipejstati...
 
Ne razumijem potrebu za pisanjem ovakvog posta. Album i jesam skinuo s linka koji je bio postan na cmaru. So what's the point?
 
Maiden croatia said:
Eto toliko, pošto ja ne iden na čmar, volio bih da me neko tamo kvota sa ovim. Ima još onih koji su govorili o albumu, ali nisam htio kopipejstati...

Zasto? Zele biti u sredistu pozornosti i ti bi im s ovim samo pomogao da ostvare sve zelje.
 
ma nije ovo likvor nešto protiv tebe.... ti si im samo kao i mnogi povjerovao. Skinuo si link sa čmara kad je već bio dostupan cijelom svijetu, odnosno kad je procurio.... Sad bih volio da se oni koji du to pisali utapaju u svojim govnima.... baš me zanima kako bi se opravdali....
 
ja sam skinio s linka na čmaru čim su ga stavili da svi vide, a to je bilo prije otprilike tjedan dana najviše
 
Back
Top