O.T. stari debeli vokal

a zašto bi tebe trebao netko udomiti? pa okupi svoju ekipu, nađi nove ljude. stavi oglas da tražiš gitaristu, bassistu i bubnjara. ili kakav god sastav hočeš. raspali sa muzičarima. uzmi 4 violine i budite konkurencija apocalyptici :D

ja sviram bass i klavir al trenutno ne tražim bend
 
Da si bar u Rijeci, mi smo tražili vokala (za heavy) godinu dana i ništa.. Čak smo neko vrijeme funkcionirali kao tribute maiden bend, ali bez vokala LOL Svi otišli u blek i det metal bendove, treba old school bend napravit, 80-e i to je to :edheadbang:
 
treba old school bend napravit, 80-e i to je to

jelda?? sve manje i manje ih ima

ali s druge strane, legende iz 80-ih nije moguće ponoviti tak lako. ponekad čak zaželim da se ljudi ne petljaju u takvu glazbu jer im nejde i rade samo loše kopije i nisu svoji. bendovi koji su u svoje vrijeme bili originalni, sad su legende. ljudi, stvorite sami od sebe legende a ne kopije!

više volim kad neko ima uzore u toj glazbi a ne kad pokušava biti identičan s njima. halo, pa kak onda prepoznati orginal i kopiju? tak se gubi duša i osobnost ljudi moji :cry:
 
hms

ne mozes svirati heavy osamdesetih a da ne budes kopija..evo,bend koji ja volim,hammerfall je tipicna kopija osamdesetih..zvuce jednako kao svoji uzori ali rade dobre pjesme i meni su super..doduse imam samo prva 3 albuma :oops: :oops: ....recimo moj frend kaze da su bodomi originalni a ja kazem da su smiksali sve zanrove metala u jedan i da nisu originalni..ali neoriginalno ne znaci lose..meni nebi smetalo da mi netko kaze da mi bend vuce na maiden..to bi mi bio komliment..
 
Back
Top