nikad do sad nisam upoznao

Covjece, previse sam zadnjih par dana na netu. Treba to smanjiti u sljedecih nekoliko dana.
 
Problem je sto nista drugo ne radim.

A kad dodje DSL onda cu biti 16 sati dnevno on line za isti trosak.
 
evo baš i ja razmišlajm o nabavi nekog bržeg pristupa internetu jer mi više ide na živce sporost modema.

Baš gledam MAXadsl 768/128 (ukljuèeno 512 MB prometa) 299 kn + PDV
..zakon, a meni netreba mijesecno više od 500mb prometa.

što vi mislite??

ili bolje se ukljuciti na DCM-ov kabel internet ?
 
ovisi o tome koliko podataka obicno skidas, meni osobno bolje pase ht adsl kombinacija jeftinije me dodje, za iste pare dobijem vecu brzinu ali me malo jebe to gdje ce me oderati, negdje hoce to znam ali di? mislim da su to samo trenutne cijene da privuku dosta korisnika a da ce ih za par mjeseci drasticno dignuti
 
gamad smrdvljiva monopolisticka


ja bi diguo revoluciju. direktorima hta bi odjsekao glave na javnom smaknucu koje bi prenosio hrtl
 
Èekaj HT drastièno sreže cijene broadbanda i ti ih nazivaš kapitalistima? Pa daj razmisli malo, da do ovog nije došlo cijela Hrvatska bi još i slijedeæih 10 godina bila osuðena na 56k/ISDN
 
CroatianTROOPER said:
evo baš i ja razmišlajm o nabavi nekog bržeg pristupa internetu jer mi više ide na živce sporost modema.

Baš gledam MAXadsl 768/128 (ukljuèeno 512 MB prometa) 299 kn + PDV
..zakon, a meni netreba mijesecno više od 500mb prometa.

što vi mislite??

ili bolje se ukljuciti na DCM-ov kabel internet ?

DSL je ucijek bolje rješenje od kabela. Pogotovo kad puno downloadiraš. Kabelske firme imaju nešto što se zove fer-uporaba. A to znaći da će te iskljućiti kad pretjeraš s brzinom (pogotovo uploada) i količinom (kod downloada).

Što će ti 768/128 kad imaš 500 mb prometa? Ja ću uzeti najsporiji jer mi brzina nije bitna. Odnosno ako Iskon ponudi nešto bolje mogao bih i brže.
 
Ja sam uzeo 384/64 paket i ukljuèeno u pretplatu dobiješ 512 MB, s tim da te svakih slijedeæih 512 MB doðe 24 kn....Ako to nije isplativo neznam šta je.....
 
Mormegil said:
Ja sam uzeo 384/64 paket i ukljuèeno u pretplatu dobiješ 512 MB, s tim da te svakih slijedeæih 512 MB doðe 24 kn....Ako to nije isplativo neznam šta je.....

..i jesli li zadovoljan s tim paketom, jeli ti dovoljna ta brzina ??
Kolko ti treba da u prosijeku da skineš neku pijesmicu od 3-4mb ??
 
CroatianTROOPER said:
..i jesli li zadovoljan s tim paketom, jeli ti dovoljna ta brzina ??
Kolko ti treba da u prosijeku da skineš neku pijesmicu od 3-4mb ??

Pa ovisi o èistoæi linije, ali u pricipu oko minuta i pol dvije.... Stvarno se isplati, a od prije 3 dana otkad su mi je uveli napravio sam veæ 700 MB prometa...Hehe sad mi se upravo skida koncert od Flamesa i Children of Bodoma :))))))
 
Mormegil said:
Pa ovisi o èistoæi linije, ali u pricipu oko minuta i pol dvije.... Stvarno se isplati, a od prije 3 dana otkad su mi je uveli napravio sam veæ 700 MB prometa...Hehe sad mi se upravo skida koncert od Flamesa i Children of Bodoma :))))))
a sta ti radeprilikom te instalacije
 
hmm sta bi dao da mogu natjerati starce da vide prednosti toga. zato cu im ovaj mjesec napraviti toliko telefona da ce morati prijeci na novu vrstu konekcije
 
Back
Top