Ljubljana pics

Dickinson's legacy said:
i ona ja nezna gramatiku,,, bar se nikad nisan hvalila da je znan,,, hihihi

LOL LOL LOL
čovječe ja jednom stisnem razmak gdje ne treba tj. nisam ni čitao za sobom, ali mi se omaklo samo jednom.
a ti mi se javiš LOL LOL LOL
ma daj molim te
ovo nije gramatička greška nego motorička

ako se ikad otvori thread gramatika molim te nemoj postat tamo

a mene si se našla prozivat zbog jednog krivo pritisnutog razmaka (u žurbi) LOL LOL LOL LOL
daj molim te
:spankyourheadsmile:
 
dickinsonica said:
a šta bi bilo da san sitnija od drva
a ne znam LOL
možda bi onda tebe zapamtio, a ne drvo LOL
ali tamo sam stajo dobrih pola sata
možda smo se čak i vidjeli u prolazu
 
Ivan said:
a ne znam LOL
možda bi onda tebe zapamtio, a ne drvo LOL
ali tamo sam stajo dobrih pola sata
možda smo se čak i vidjeli u prolazu

aaaa da ti opažaš sitnice LOL LOL
ja san ti bila tamo 15 min i uletila čin su otvorili stadion oko 4 i minut :D
 
Ivan said:
LOL LOL LOL
čovječe ja jednom stisnem razmak gdje ne treba tj. nisam ni čitao za sobom, ali mi se omaklo samo jednom.
a ti mi se javiš LOL LOL LOL
ma daj molim te
ovo nije gramatička greška nego motorička

ako se ikad otvori thread gramatika molim te nemoj postat tamo

a mene si se našla prozivat zbog jednog krivo pritisnutog razmaka (u žurbi) LOL LOL LOL LOL
daj molim te
:spankyourheadsmile:

nije ti prvi put da nešto krivo napišeš samo ovaj put nisan mogla izdržat da ne prokomentiran gospon savršenog,,,, sad je kao slučajno,, yeah right ,, samo san ti tila pokazat kako je to,,, a neču postat ako se otvori nešto o gramatici jer me to nezanima,,, zašto si komplicirat život e,,,

dickinsonica hihi svaka čast e,, njemu su samo sitnice bitne,,, hihihi da si par metara niža zapamtio bi te ;) LOL
 
Dickinson's legacy said:
nije ti prvi put da nešto krivo napišeš samo ovaj put nisan mogla izdržat da ne prokomentiran gospon savršenog,,,, sad je kao slučajno,, yeah right ,, samo san ti tila pokazat kako je to,,, a neču postat ako se otvori nešto o gramatici jer me to nezanima,,, zašto si komplicirat život e,,,

LOL daj molim te
ja pogriješim motorički najviše radi brzine jer sam tu jako kratko
ali ja u 6 mjeseci napravim gramatičkih pogrešaka koliko ti u jednom postu
(ne mislim pri tom na malo-veliko slovo jer ipak na ovakvim mjestima je to dopušteno isto kao i nekorištenje apostrofa na nekim mjestima na kojima bi se trebali ili na još neke detalje već na to da me se razumije šta hoću reći i da nije teško pročitat moje postove)

@dickinsonica
bio sam tamo, ali tek par sati kasnije
 
nebih ja puno ovdje pisao, samo nesto kratko

@dickinsonica: aj molim te, smanji malo tu sliku u signatureu, unistava estetiku foruma...

@axy: kad ces okacit onu sliku gdje smo screamy, ti i ja?
 
Back
Top