Kranjcar izbornik

ako citas sportske sutra bi trebao biti moj komentar u njima :D
retoricko pitanje jesu li gorega mogliu izabrati :roll:
 
MaidenMadness said:
ako citas sportske sutra bi trebao biti moj komentar u njima :D

Ne čitam. Šteta što nema internet izdanja.

MaidenMadness said:
retoricko pitanje jesu li gorega mogliu izabrati :roll:

Koji su to klaunovi u HNS. A da ne spominjem klubove. Mafijaška organizacija.
 
mislim da nama treba netko tipa katanec...njemu bar nebi momcad slagali razni mamici. vidjeti ces sad ce ona rupa od igraca niko kranjcar biti nas glavni igrac :roll: dok leko(ivan) koji jebeno igra u spanjolskoj(postao medju glavnim igracima malage) je skroz zaboravljen a zna vise o nogometu nego sto ce kranjcar ikada znati :roll:
 
MaidenMadness said:
mislim da nama treba netko tipa katanec...njemu bar nebi momcad slagali razni mamici. vidjeti ces sad ce ona rupa od igraca niko kranjcar biti nas glavni igrac :roll: dok leko(ivan) koji jebeno igra u spanjolskoj(postao medju glavnim igracima malage) je skroz zaboravljen a zna vise o nogometu nego sto ce kranjcar ikada znati :roll:

Nije se baš dalo pisat toliko, ali sam baš ovo imao u mislima. Katanec bi bio idealno rješenje. Malo više rada i trčanja za vrijeme utakmice.
 
BoBo said:
Nije se baš dalo pisat toliko, ali sam baš ovo imao u mislima. Katanec bi bio idealno rješenje. Malo više rada i trèanja za vrijeme utakmice.
to mislis ti, ja i 90% javnosti..........ali ocito to nemisle velike face tipa ciro, vukusic i slicni zbog kojih je katanec odustao :roll:
 
I da će dobit otkaz nakon par utakmica i onda će zvati Kataneca da spašava stvar.
 
tipièno hrvatsko ponasanje....podsjeca ma u biti na hajudk '97. kada je trener bio bonacic...bio je prvi i dobio otkaz nakon jednog poraza. i stavili su ivica kao trenera...koliko je bilo proslo prije nego sto su molili bonacica da se vrati i pomogne..mjesec dana?
 
MaidenMadness said:
tipièno hrvatsko ponasanje....podsjeca ma u biti na hajudk '97. kada je trener bio bonacic...bio je prvi i dobio otkaz nakon jednog poraza. i stavili su ivica kao trenera...koliko je bilo proslo prije nego sto su molili bonacica da se vrati i pomogne..mjesec dana?

To su bile političke igre. Nalog iz Zagreba jer je Hajduk pobjegao Dinamu.
 
Sad sam tek vidio da je Novoselac trener. :roll:

Beavis and Butthead vode reprezentaciju.
 
Ma Trebao je bit æiro izbornik, a deèki pa možda niko postane prvi igraè u povijesti koji je na svojoj debi utakmici za reprezentaciju iznad 21 nosio kapetansku traku, šta možete kad je deèko tak dobar?!?!?!?!?!?!
 
BoBo said:
Æiro izbornik? Dosta mi je tog idiota za sva vremena.

Hvala bogu da ne može postat trener hajduka.
sta je taj covjek dalje od hrvatske sve mi je simpaticniji. dok je bio izbornik nisam ga mogao smisliti. dok je bio u iranu bio mi je simpatican a nakon sto se vratio u hr opet ga nemogu smisliti
 
MaidenMadness said:
sta je taj covjek dalje od hrvatske sve mi je simpaticniji. dok je bio izbornik nisam ga mogao smisliti. dok je bio u iranu bio mi je simpatican a nakon sto se vratio u hr opet ga nemogu smisliti

Ja stvarno ne mogu shvatit njegovu popularnost. Umjesto da ga ignoriraju zbog svih gluposti oni od njega rade sve veću i veću medijsku zvijezdu.

Više se pisalo o njegovom radu u Iranu, nego o bilo kojem našem treneru koji radi vanka.
 
Back
Top