Korn

Rainmaker_RI said:
ja ih i ne volim baš, čuo sam par pjesmica, jedino mi je dobra ona ( ako se ne varam) A.D.I.D.A.S

ja opcenito ne volim takvu vrstu mjuze.

ma ja sam imao jednu curu koja ih je obožavala, ali ih ne volim, uz nju sam tu pjesmu čuo. a i sam H je u jednom trenutku lupio u jednom intervjuu neku foru na račun korna
 
Evo ljudi nisam znao gdje da stavim ovo pa sam u ovaj topic!

Ko prvo Gul dobio sam tvoj pm i rješit ću ti to ovih dana, sad sam tek nedavno došo iz metropole!

ko drugo , kad sam išo iz zadra sa mms-a vrisno mi je mobitel tak da sad imam novi broj , koji je 0915644004 !

i ko treće el ima neko broj od Daniela iz zadra treba mi, kažem vrisno mi mob a tamo sam imo 500 + ... brojeva ,tak da sad iz početka idem (kopiro sam samo one koje sam imo na kartici)

Pozdravljam Vas ljudi! uživajte!!!!!!!
 
Bio sam ja! A bio je i stipe kolko sam vidio na cmarnetu, a nije se javio da ide-Pichka, a mogli smo pivo popit!

BTw bilo je JEBENO! Imam 500mb materijala i video i audio i slike!
 
Stavit cu koju sliku tomorrow sad idem pit u grad!! Al je stvarno bilo PreHebeno!!!

Predgrupa su bili Extromorf (valjda se tak piše) I bili su sasvim ok ! sviđa mi se vokla (mislim njegov glas)

Najbolja pjesma definitivo somebody/someone al ju nisam snimio jer sam čeko yall wanna singl koji me totalno razočaro!

P.S. Ivane šta je s cdejima?
 
Back
Top