Helloween ipak dolaze u Zadar

BoBo

Active Member
www.ironmaiden.cmar-net.org/mmsupdate.htm

Ajmo ljudi kupite ulaznice što prije. Helloweeni vam dolaze ispred nosa i onda ćete opet kukat kako nitko ne dolazi.
 
Jel zna netko šta je sa našim fan clubom???
Ja sam pred dva mjeseca poslao èlanarinu i nitko mi nije niš javio!
Kužim ja da su oni u dugovima za Blaze-a,al ipak mogu uzvratit mail!
Nebi sad to meni bila neka velka frka,mogo bi ja èekat,ali bi htio iæ na Helloween,a pošto dolazim iz Zagreba puno bi mi znaèilo da dobijem besplatan upad. Stoga ak neko nešto zna svezi tog neka mi javi.
 
Kužim ja da su oni u dugovima za Blaze-a,al ipak mogu uzvratit mail!

E Stipe, Stipe. Ako već imaš problema s organizacijom koncerta i nemaš vremena bavit se fan clubom, bar bi ti PR trebao biti na visini. Za jedan email ti treba minutu, dvije.

Ili možeš zamoliti nekoga da ti pomogne. Razočarat ćeš mnoge s takvim pristupom.
 
IMATE PRAVO. Evo ovako ljudi... sorry što nisam update-ao stranice, ali èlanovi fc-a imaju besplatno. Za dan dva objavit æu na news stranicama. Bobo... i mi æemo ono naše razriješiti uskoro. Sorry, ova organizacoija me ubija, a ja bi umra ako bi vas sad ostavija na cjedilu bez helloweena. Molim vas, svi koji možete, kupite što ranije ulaznicu. Eh, od srijede su svugdje i plakati.
 
Kako misliš proći s pozitivnom nulom ako besplatne karte daješ šakom i kapom. ;)
 
BoBo said:
Kako misliš proæi s pozitivnom nulom ako besplatne karte daješ šakom i kapom. ;)
pa valjda ce netko dati dobrovolje donacije...npr ja sam spreman donirati gajbu pive plus litra jegera za iron maiden u hr .....opet
 
Back
Top