FRUSTRACIJE RAZNORAZNE

MaidenMadness

Active Member
ARGH!!!! dosad nisam propustio nijedan cm ni jedan pa cak ni onaj prvi orginalni koji nije imao prave igrace, orije vremena premier lige(tad je to bila first division). u svim tim managerima osvojio sam sve moguce osim lige prvaka. sa svakim klubom s kojim sam igrao sam najmanje tri puta zaredom osvojio sva moguca domaca natjecanja.......i sad sam prvi put poceo igrati s interom...nista nisam osvojio ali ono sto me frustrira je liuga prvaka. ovo je bio racunajuci sveukupno sve managere 109. put da sam dosao najmanje do polufinala lige prvaka(vodim statistiku u jednoj staroj biljeznici :D ) od toga 86 puta sam izgubio u polufinalu i 23 u finalu(jednom u 98/99 s barcom cetiri puta zaredom na penale)u inter sam doveo sve najbolje igrace(deca,lucia, montera) i ispao na penale od juventusa...............MRZIM DAVIDA TREZEGUETA I NJEGOV IZJEDNACUJUCI GOL U 4. MINUTI SUDACKE NADOKNADE UZVRATNE UTAKMICE NA SAN SIRU. MRZIM TOLDA KOJI NEMOZE OBRANITI PENAL. MRZIM VIERIJA KOJI NEOMZE ZABITI PENAL. MRZIM KRETENA KOJI JE OZLIJEDIO NAJBOLJEG STRIJELCA(RECOBU) 3 DANA PRIJE UZVRATNE UTAKMICE SLOMIVSI MU NOGU(OUT 8 MJESECI) ALI NAJVISE OD SVEGA MRZIM CHAMPIONS LEAUGE :x :x :x :x :x :x :x
 
frustracija velis?

ovo sad sto cu napisati je korak do ludila:

jutros sam imao usmeni iz matematicke analize 2 (lijepo da ocistim prvu godinu). sve lijepo, krasno, spreman ja ko lav jucer bio. enivejz, sve je bilo ok do nocas u 1h, kada sam posao spavati (inace, ova vecer je bila pakao, no Mostar je uvijek takav :D). tada je par macica pocelo mjaukati, i neke se pijane budale pocele derati, tako da sam zaspao tek oko 5:30, a ustao u 7:30. Divna kombinacija za ispit u 9 (koji sam naravno okinuo)
 
Snake said:
frustracija velis?

ovo sad sto cu napisati je korak do ludila:

jutros sam imao usmeni iz matematicke analize 2 (lijepo da ocistim prvu godinu). sve lijepo, krasno, spreman ja ko lav jucer bio. enivejz, sve je bilo ok do nocas u 1h, kada sam posao spavati (inace, ova vecer je bila pakao, no Mostar je uvijek takav :D). tada je par macica pocelo mjaukati, i neke se pijane budale pocele derati, tako da sam zaspao tek oko 5:30, a ustao u 7:30. Divna kombinacija za ispit u 9 (koji sam naravno okinuo)
a kad smo kod frustracija vezanih za faks....mjesec dana sam spremao ispit iz nosnova elektrotehnike 2(uz male stanke za osnove 1 i fiziku 2) trebao sam to dati da dam uvjet i imam mirno ljeto. uglavnom sam se orijentirao na one stavri kakve su se pojavljivale u prijasnjim testovima......to su uglavnom bili zadaci istog tipa uz male promjene tipa na jednom roku je paralenan spoj a na drugom serijski...i gamad je dala potpuno razlicte tipocve zadataka :x sta da ti kazem od oko 200 ljudi proslo je samo izmedju 20 i 30 LOL ....ja nisam bio medju njima :oops:
 
ma bola to je uobicajeno, radi takvih se stvari ne sekiram, ali kada ovako radi par budala ujebem stvari, dodje mi da glave skidam
 
MaidenMadness said:
i sad sam prvi put poceo igrati s interom...nista nisam osvojio

Sad znaš kako mi je. LOL LOL LOL

MaidenMadness said:
MRZIM KRETENA KOJI JE OZLIJEDIO NAJBOLJEG STRIJELCA(RECOBU) 3 DANA PRIJE UZVRATNE UTAKMICE SLOMIVSI MU NOGU(OUT 8 MJESECI)

:shock: Tko mi razbio Alvara? :x :x :x :D
 
MaidenMadness said:
vidis mene vise frustira to sto dopustam da me neke nebitne stvari tipa championship manager razljute.

Takav sam i ja bio kad sam bio mlađi. Koliko je samo frustracija prebačeno na joysticke.
 
MaidenMadness said:
na ima dva imena prvo mu je nesto sa m. igra u nekom klubu tipa chievo ili brescia..ne znam

Jebem ti m***r Santana! Ne diraj mi China! :x

LOL
 
BoBo said:
Jebem ti m***r Santana! Ne diraj mi China! :x

LOL
dobro zasto je svima, ali bas svima interistima koje znam recoba najdrazi igrac? :?

btw: necu vise igrati s interom, poceti cu s nekim klubom s kojim imam sanse nesto osvoljiti


forza napoli :banana:
 
MaidenMadness said:
dobro zasto je svima, ali bas svima interistima koje znam recoba najdrazi igrac? :?

Zato što je podcijenjen ... zato što su ga uvijek stavljali da igra na mjestima na kojima ne može pokazati svoj talent ... zato što može promijenti tijek utakmice u nekoliko trenutaka ... itd

Mislim da bi se situacija mogla promijeniti s Mancinijem.
 
LOL LOL championship manager.....radi te igrice sam 2 puta kompletno slupao cijeli kompjuter....totalno poludim kad izgumbim...
..mrzim tu igricu... :x
 
Zadnji put kad sam igrao CM igrao sam s Triestinom i trabali mi je 7 godina za 3. ligu i 8 godina za 2. Igrao sam još 2-3 sezone u prvoj ligi i to je bio kraj.

Nikad mi nije bio gušt igrati s najjačim klubovima kad sam bio sam. S Interom sam igrao kad nas je bilo 5-6.
 
Back
Top