Fotografije iz Passchendaelea u boji

BoBo

Active Member
GunDM_468x361.jpg

FallenDM_821x800.jpg

soildersDM_1171x800.jpg

BunkerDM_800x619.jpg


Preuzeto s www.dailymail.co.uk
 
Jako lijepo obrađene slike, ove grozote na slikama su nevjerojatne... Na sto to lici, za boga miloga... Blato, blato i blato.
 
Gul_Ranek said:
JNa sto to lici, za boga miloga... Blato, blato i blato.

za to su se i borili. doslovno. za par sto metara blata. bez ikakve vojne ili ikakve druge važnosti.
 
Mislim da sam ovo vec spominjao, ali britanski maršal Haig je zbog svoje nebrige prema smrti stotina tisuca vlastitih vojnika bio prozvan mesarom.
 
Gul_Ranek said:
Mislim da sam ovo vec spominjao, ali britanski maršal Haig je zbog svoje nebrige prema smrti stotina tisuca vlastitih vojnika bio prozvan mesarom.

a opet su ga voljeli jer je navodno bio njihov ko' zastupnik i očinska figura(a beš ti zastupnika koji pošalje skoro pola milijuna ljudi u smrt zbog fokkin' blata)
 
up the irons

moram priznati da nisam najbolje upucen ali negdje sam procitao da se broj mrtvih kretao u stotinama tisuca
 
up the irons

u jednoj epizodi serije "mucke" lazljivi stric kaze da je ratovao na pashandaleu..ja se odmah sjetio maidena
 
Re: up the irons

mirko123 said:
u jednoj epizodi serije "mucke" lazljivi stric kaze da je ratovao na pashandaleu..ja se odmah sjetio maidena

hehehe LEGENDO kad san i ja gledala tu epizodu pogodi koja mi je bila prva asocijacija hehe :wink: :wink: još uvik se sićan :)
 
Iron Domek said:
U jednoj epizodi mucki spominju bas maidene...mislim da je u onoj kad je del bio u bolnici
da, to kaže ona rodneyeva žena (ne sjećam se kak se zove)
a je to je taj nastavak
 
Back
Top