Folk talents na Novoj

BoBo

Active Member
LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL
 
sad od toga folk talents ne mogu pobjeci. vrti se na obnu non stop i onda na novoj pustaju repirizu....fuj.....................................mozda ce jednog dana biti nest tipa nova heavy metal talents........................................yeah right
 
Još se uvijek pitam zašto se nisam prijavio....ah da sjetih se....zato što imam IQ, što ovi sorry loseri oèito nemaju kada se idu prijavljivati na takvo što. Da ne bi bilo zabune ja to uopæe ne smatram ljudskim biæima, to mi je ekvikvalent Gelatinous Cube ( ako neko igra Dungeons & Dragons znat æe o æem prièam, za one koji neznaju to stvorenje nema IQ, samo ždere i stoji )
 
BoBo said:
LOL

Jesi li ti ono išao na Vucu? :p LOL

To je bilo iz akademskih razloga, da vidim takve primjere u živo :roll: :roll: Uostalom Vuco zna koristiti sjekiru i on je true :roll: :roll: ...neæu komentirat više...valjda
LOL
 
Volim piti, volim piti
Volim piti i ljubiti
Takvoga me majka rodi
Takav ću i ostariti
 
Totalni rock riff.....

Love and Drinking,
Love and Drinking,
This way I was born,
Whis way I´m gonna die

Moram li uopæe napomenuti da nezna Vuco engleski ni pod razno, zvuèi ko da moja baba pjeva...koja LOLèina :lol::lol:
 
Back
Top