Zagreb GMETID concert ....

u loosles formatu ili mp3?


e da jos nesto kakav je dowload rate u onom dc++? dobar ili los kao u kazaa. naime u kazaa mi je dowload rate bio samo 70kbs, dok je izvan nje bio i do 500kbs, sto je osjetna razlika. kakva je situacija u dc++ sto se toga tice?
 
Lossless naravno.

Kazaa je totalno sranje, a u DC ovisi koliko downloadiras odjednom i od koga downloadiras. Mozes maksimalno iskoristiti svoj link.
 
BoBo said:
Lossless naravno.

Kazaa je totalno sranje, a u DC ovisi koliko downloadiras odjednom i od koga downloadiras. Mozes maksimalno iskoristiti svoj link.
e hvala na informaciji. onda se trebam registrirati za taj lossless hub ili mogu koristiti onu registraciju iz mp3 huba? i javi kakva je kvaliteta bootlega
 
E tu ces proci "sito i reseto" za registraciju. ;)

A tu i je i pitanje razumjevanja zasto lossless, a ne mp3. I name beskonacnog downloada. Pricekaj par dana dok ne sredimo proceduru registracije, pa ces se moci prijaviti.
 
Nemam pojma. Pronasli su ga kod nekoga totalno nepoznatog, pa sam sumnjao da je istina. Ali sad je Maiden Essex rekao da ga dobiva, pa sam siguran da je to istina. Kvaliteta nije bog zna kakva.
 
He!" :D ... evo napokon sam dobijo taj Zagreb bootleg, i mogu vam rec da kvaliteta uopce nije tako loša..
...baš je lud osjecaj ponovo cut scream for me Zagreb.... :edmetal:
 
CroatianTROOPER said:
He!" :D ... evo napokon sam dobijo taj Zagreb bootleg, i mogu vam rec da kvaliteta uopce nije tako loša..
...baš je lud osjecaj ponovo cut scream for me Zagreb.... :edmetal:

Ma bilo bi vrlo dobro samo da ne pričaju/pjevaju.
 
Back
Top