Video AMOLAD

Ivan said:
a jel je tamo cijeli ili iskraćena verzija?
koliko traje?
15 i žilet minuta );
dobar, ali uglavnom govore isto kao i za svaki novi ;) this is the best we've done ... about cold war ... we write about what happens in the world ... try to sound like we're pplaying it live... etc

ali vrijedilo ga je vidjeti jer se vidi da kevin ima mota hehehe :banana:
 
mislio sam na to s ovih pozicija:
ili je krivo rekla da kevin ima moto (moto = neka rečenica koju stalno ponavlja ili kojom ga svi zovu, u stilu ''konzum - s Vama kroz život'')
ili je možda mislila na to da kevin ima motiv za napravit dobar album
(motiv= pod motiv smatram da je odlučio zbog nečega dokazat da može biti producent novog vrhunskog albuma maidena)
 
Ivan said:
mislio sam na to s ovih pozicija:
ili je krivo rekla da kevin ima moto (moto = neka rečenica koju stalno ponavlja ili kojom ga svi zovu, u stilu ''konzum - s Vama kroz život'')
ili je možda mislila na to da kevin ima motiv za napravit dobar album
(motiv= pod motiv smatram da je odlučio zbog nečega dokazat da može biti producent novog vrhunskog albuma maidena)
zar nikad nisi cuo izraz da netko ima mota?

ukratko znaci da zna znanje
 
ovdje kod nas u istri, kad za nekog kažeš da ima mota ima niz značenja, ali u ovom slučaju znači da ima pokreta (u smislu plesanja). A sad ću ti objasnit, ovako : u jednoj sceni u tom dokumentarcu kevin preslušava pjesmu i kreće se onako u ritmu ... dakle, ima mota ;) :D :D

btw. ne bi ni ja njega skužila da on izvali neki svoj žargonistički izraz, tako da je sve 5! keep on rolling ...

:suck: :D :banana:
 
Back
Top