? (Problemi s poklonima IMFC-a)

Status
Not open for further replies.

wildest dreams

New Member
ne želim vas gnjaviti sa svojim problemima ali meni još nije stigao onaj poklon, neznam dal je trebo stić ili nije još? :?
 
Re: ?

wildest dreams said:
ne želim vas gnjaviti sa svojim problemima ali meni još nije stigao onaj poklon, neznam dal je trebo stić ili nije još? :?

:D LOL
savršena tema za nekakvu bobinu, likvorovu ili gulovu dosjetku, pa navalite LOL
 
Re: ?

wildest dreams said:
ne želim vas gnjaviti sa svojim problemima ali meni još nije stigao onaj poklon, neznam dal je trebo stić ili nije još? :?

pitaj screama LOL
 
Meni stize danas u 23 h - treca sreca. Vec dvaput sam morao tlaciti jadne vozace autobusa, dvaput sam morao parkirati kod prokletog kolodvora pazeci da mi murjaci ne dignu auto ili da jedan od onih prometnih papaka u bijelom ne dodje srati... Toga mi je stvarno dosta. :D

BTW, pocinju me svrstavati u kategoriju sa likvorom (starim pljuvacem zuci po svemu sto ima veze sa Stipom) i Bobom (starim cinikom i covjekom ciji je moto "I'll believe it when I see it"). Napredujem. :D
 
Gul_Ranek said:
BTW, pocinju me svrstavati u kategoriju sa likvorom (starim pljuvacem zuci po svemu sto ima veze sa Stipom) i Bobom (starim cinikom i covjekom ciji je moto "I'll believe it when I see it"). Napredujem. :D
Welcome to the club. :D :D :D ( i ne pljujem žuč, samo me smeta laž i obmana)
@wildest dreams
Bez brige bude ti došlo. Samo se nadam da će ti i unuci(ili unučice) biti jako razveseljeni poklonom kada dođe.
LOL LOL LOL
 
Re: ?

Ivan said:
:D LOL
savršena tema za nekakvu bobinu, likvorovu ili gulovu dosjetku, pa navalite LOL

Very funny post. :D

Tema zatvorena jer postoji tema za ovo. Ako je jedna tema premalo mozemo to malo drukcije organizirati.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top