OT: Thompson

Volite li ga ili ne?

  • Da

    Votes: 0 0.0%
  • Ne

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    0
Status
Not open for further replies.

Ivan

Active Member
ne mogu vjerovat da otvaram ovu temu, ali me čisto zanima. volite li ga?
(zbilja nemojte mislit da je ovo napad na nekoga, posebno ne na screamy-a, da ne bi to mislio)
čisto me zanima vaše mišljenje o thompsonu i sve to
 
da , volim ga
ne trebam obrazložavat zašto niti mi je to namjera pošto je to moja privatna stvar no volim i njegovu muziku i njegove riječi pa mislite o meni što god želite
 
pročitaj riječi od pjesme
neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira pa ćeš vidjeti što on misli o tome što ga se naziva ustašom i ja se tu potpuno slažem s njime
 
Predlozio bih lock za ovu temu, iz adminsko-moderatorskog iskustva znam da ne postoji "dobar" smjer u kojem moze krenuti.
 
LOCK , jedan veliki i masni za ovako debilnu tmeu koja nema veze s ovim forumum uopće
šta nisi onda još stavio topic o bori đorđeviću , pjevaču riblje čorbe i otvorenom četniku a ne o čovjeku koji se nikad nije niti deklarirao kao ustaša
 
ajmo napraviti topice:
1. Da li vam je desno jaje veće od lijevog?
2. Gdje je jura
3. da li maidenworld umire?
4. da li mrzite kada vas netko oslovljava s majstore?

ajmo ljudi još neke idiotarije i ipak malo strogoće na forumu a useri malo samodiscipline u otvaranju tema i postanje. jedno je zajebancija ali ovaj topic je u k.... otišao. mislim da se treba postaviti pitanje o njegovom novom albumu a ne o čovjeku.
 
likvor said:
ajmo napraviti topice:
1. Da li vam je desno jaje veće od lijevog?
2. Gdje je jura
3. da li maidenworld umire?
4. da li mrzite kada vas netko oslovljava s majstore?

ajmo ljudi još neke idiotarije i ipak malo strogoće na forumu a useri malo samodiscipline u otvaranju tema i postanje. jedno je zajebancija ali ovaj topic je u k.... otišao. mislim da se treba postaviti pitanje o njegovom novom albumu a ne o čovjeku.

He he, ali u svakom slucaju Thompson je ok (ne preseravam se ali moja stara je s njim frend).Ipak ovo je maiden forum.
 
kakav je on kao covjek ne znam, samo znam da sam umirao od smijeha slusajuci neke njegove izjave dok je bio gost u mjenjacnici kod knjaza pred par godina...

glazbeno bi mozda i valjao povremeno da se kompletna produkcija ne orjentira na njegov doslovno usrani vokal koji valjda snima u wc-u hihi

inace, oduvijek me fascinirao kako uspjeva pokrasti manowar, maidene i bijelo dugme (to se odnosi na ono sto sam od njega imao prilike cuti), i jos dosta toga, pa to servirati ekipi kao nesto vanserijsko i svjetski...

po meni, glazbeno je ispodprosjecan, izlizan i predvidiv, a tekstove necu komentirati, posto takve teme uvijek zavrse svadjom...
 
don't like him,, presmijesno u najmanju ruku,,,
hvali se hrvatstvom i vjerom a bas i nije najbolji primjer uzornog ,, u know what,,, nekako je to sve predaaleko otislo,,,
ah well ko ga voli nek uziva,,,
 
ja sam hrvat,ali thompson mi je smijesan...glazbeno je ok,ali stihovi...cista patetika i demagogija...ono:bog obitelj domovina.... jadna je zemlja u kojoj je takav seljober najslusaniji pjevac...gledao sam dvd iz splita gdje on nekoliko puta kaze"nas bog".....valjda je bog hrvat i katolik...glavni ti je pokazatelj da pola ljudi na njegovom koncertu ima obiljezja ndh...mislim da je on produkt svog ludila na podrucju bivse jugoslavije...jedno je sigurno..covijek i njegova ekipa mlate strasne pare jer smo mi isfrustrirani narod koji nista ne zna osim mahati zastavama i nekome jebati mater
 
mirko123 said:
ja sam hrvat,ali thompson mi je smijesan...glazbeno je ok,ali stihovi...cista patetika i demagogija...ono:bog obitelj domovina.... jadna je zemlja u kojoj je takav seljober najslusaniji pjevac...gledao sam dvd iz splita gdje on nekoliko puta kaze"nas bog".....valjda je bog hrvat i katolik...glavni ti je pokazatelj da pola ljudi na njegovom koncertu ima obiljezja ndh...mislim da je on produkt svog ludila na podrucju bivse jugoslavije...jedno je sigurno..covijek i njegova ekipa mlate strasne pare jer smo mi isfrustrirani narod koji nista ne zna osim mahati zastavama i nekome jebati mater

Podebljao sam dva najvaznija dijela. Recimo "Oluja sa Sjevera" Vinka Coce je navijacka pjesma i nema nikakvog smisla izvan konteksta Hajduka i navijanja. Isto tako stvaranje nacionalnog naboja poslije Domovinskog rata nema nikakvog smisla jer nas nitko ne napada i cista je patetika i demagogija. Pogotovo kad vidis neke nase populisticke lidere u pozadini svega.



Sto se tice komentara o pretvaranju foruma u cmar-net ... Ne moze se forum sam od sebe pretvoriti u cmar-net tip foruma. Korisnici ga sami pretvaraju. Zato se suzdrzite od glupih komentara ako nemate nista pametno napisati o nekoj temi i nemojte vrijedjati. To ce biti dovoljno da se razgovor odrzi na nekom normalnom nivou ma koliko tema (nekome) bila dosadna.
 
smješno je jedino što pored svih hrvatskih metal grupa, ovaj novi album slobodno (iako je pun pokranih klišeja) može nositi epitet hrvatskog metal albuma godine...
 
meni je thompson glazbeno ok..ima tu puno elemenata metala...i zanimljivih pjesama...ali stihove ne mogu progutati...komunisti antikristi sire sotonske fraze da nas poraze...narod biran od boga muci nesloga....prestrasno...imam ja sve albume i glazbeno su mi dobri
 
za bobo:hvala ti na komentaru...uvijek me strah ovakvih tema,jer ih ljudi previse emotivno dozivljavaju..ja sam za domoljublje ali na nacin da stvaras za ovu zemlju da placas poreze da koristis zajednici....primjetio sam da mi hrvati moramo nekoga naci tko nam je kriv sto smo u kurcu..sad kad nema srba mrzimo slovence,europu i slicno...i onda tu dodje glazba koja promovira svetinje i ljudi se za to ulove...ja sam dinamovac ali kad cujem cocinu oluju sa sjevera najezim se
 
BoBo said:
Sto se tice komentara o pretvaranju foruma u cmar-net ... Ne moze se forum sam od sebe pretvoriti u cmar-net tip foruma. Korisnici ga sami pretvaraju. Zato se suzdrzite od glupih komentara ako nemate nista pametno napisati o nekoj temi i nemojte vrijedjati. To ce biti dovoljno da se razgovor odrzi na nekom normalnom nivou ma koliko tema (nekome) bila dosadna.

Mislim da je Thompson tema profulana, blago rečeno on je diskutabilna osoba. Iako nečiji privatni stavovi nisu bitni u ovom slučaju, topic je blago nekima poziv da se izjasne. zato predlažem da se barem preimenuje u thompson: albumi, volite li ih ili ne, i ne da se rapravlja o dotičnom, već o njegovim albumima.

Btw. rekao sam cmar net jer blago vidim kako će izgledati ovaj topic nakon par stranica.


A inače muzika kao muzika nije loša. Malo previše ima političke tekstove. Moje mišljenje o pjesmi "jasenovac i Gradiška stara"(original, a ne s ona dodana dva stiha) je da bi u kontekstu izvođenja bila najsličnija the number of the beast stvari. koliko su samo maidene proganjalai da su sotonisti. Thompsonova stvar je s mojeg gledišta povijest, brutalno opisana ali istinita.
Inače, bolje mi je zvučala ona stvar od Tihe orlića, njegova gitarista. A thompson se može svrstati i hrvatski folk metal(i mi konja za utrku imamo ;))
 
ma ne, neću mijenjat ime teme jer me zanima sve kompletno šta se misli o toj temi. nemojte se naljutit. jednostavno je začuđujuće kolike su se ''ustaše'' zbog njega rodile, koliko je ljudi netrepljivije prema ciganima, židovima i ostalom.
šta je najbolja stvar on u jednoj pjesmi izigrava vjernika ili nekoga bliskog Bogu a u drugoj već koristi psovke, i psuje k'o kočijaš.
kao vokal mi je smiješan.
a to da krade
pa samo poslušajte početak ABBA-ine ''super trouper' i početak one njegove ''daleko, daleko iza devet sela'' (ako se tako zove pjesma)
ma smiješno je koliko je ukrao. a i može se takvih identičnih plagijata naći na još milijardu njegovih pjesama. za ovaj baš znam jer mi to brat sluša.
btw dosta je krao i Ac/Dc
a lyricsi su mi totalno loši.

i na kraju:
oni koji su ljuti što sam otvorio ovakvu temu, sorry ljudi, ali mislim da je ovo tema oko koje se ima šta za raspravljati
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top