OT: Hrana

podravka-cokolino.gif
 
upravo sam završio s ručkom

sarma
pita(sir) + paradjzi (namjerno neću napisat rajčice)
 
Iron Domek said:
ne znas sta propustas.ja ih obozavam
ja ih volim samo tanko narezane. i ne volim sunčanice
a mogu jest gljive ali ne same. ok su mi kao prilog
 
Čevape u lepinji za ručak a za večeru pitu od sira i buđolu :p
Moram se u tjedan dana zdebljati 3 kg! :wink:
 
Tjedan dana tri kg? .... nemoguce ... trebala bi imati plus od 4000 kalorija dnevno. Sumnjam da bi to zeludac podnio.
 
Dickinson's legacy said:
hehehe zašto se moras zdebljat? eeeeeee navali na slatkiše dok gledaš tv ;)

Na 166cm-49kg!Ne misliš li da je to malo?Otkako sam kod dečka stalno sam nekako nervozna a i fali mi mamina hrana pa sam smršavila...Jedino sam se za Božić bila usvinjila 4kg(neznam kako)!
Inaće ne volim slatkiše kao što ti jedeš(tipa bomboni).Totalna sam manijakalna žderačica Kinder proizvoda a obožavam i Mannersove i Kraševe napolitanke-to mi ne može ništa zamijeniti!
Ostale slatkiše ne volim,jedino ako se u to mogu ubrojiti Frankov Eurokrem i Čokolino!To su jedine slatke stvari koje ja jedem!
Uglavnom volim jesti kuhane stvari...onako na žlicu ili pojesti neki dobar slani kolač!
Gazirane sokove ne konzumiram(ne želim prištiće i celulit)!
Naime,mama mi je rekla da me više neće pustiti kod dečka ako se do vikenda(kad dođem doma)ne zdebljam jedno 3 kg! :wink:
:D

Vratimo se na temu...
Danas za ručak konačno nešto jako dobro što ja volim!
Rižoto s dinstanim mesom i salata! :p
 
hehehe ajme neznan ti ja to po centima i kilima al ak ti kažeš da je malo unda ti virujen hehe ja san oko 174 cm i 64 kg prase debelo hehe tu negdi uvik kilo dva doli gori i to je to,,, a zimi mi je najžešče s martama i ton zimson robon ka bude 66.6 ito baš često unda mater doleti pojidi štogo samo da nije tliko LOL
uf ma ja volin sve slatkiše , skoro,, al kinderovi su zakon ;) slažen se ;)
a ja isto kolače baš nevolin,, ima par lipih al ovo drugo mi baš nije napeto ;)
a jebemu moraš mater slušat hehe :) a eto čokoladu voliš ;)
aaaaaaaa sta od gazioranog stignu i prištiči i celulit,, ben mu nisan ni to znala :wink:
back on topic,, gulaš za ručak :)
 
Back
Top