Maideni i ja u 2005.

BoBo

Active Member
Prag. Prvi koncert na turneji. Kao i vecina Maiden fanova tih dana u Pragu otisli smo u muzej sprava za mucenje u potrazi za Željeznom djevicom. I kao sto vidite nasli smo je.

tour1.jpg
 
IMBB meeting u Hells bells baru u sredistu Praga vecer prije koncerta. Bilo nas je odasvud ... Engleska, Skotska, Njemacka, Madjarska, Finska, SAD, ... Konobari su prasili Maidene cijelu vecer, a redoviti gosti bara su u cudu gledali Maiden fanove kako pjevaju sve pjesame. Vrhunac je bio The Trooper.

Na prvoj slici mozete vidjeti SteveHuntera (siva majica) s IMBB koji je bio na 50+ koncerata od 1980, a na zadnjoj slici sam ja s Ivanom, novinarom iz Budimpeste kojeg sam upoznao u Debrecenu prije dvije godine.

tour2.jpg

tour3.jpg

tour4.jpg

tour5.jpg

tour6.jpg
 
Kameru na sam koncert nisam ponio jer sam htio u prve redove. Nakon koncerta sam bio skroz mokar tako da se hrvatska zastava osim mahanja na koncertima moze koristiti i kao odjeca. Ova slika je napravljena u apartmanu nakon koncerta. Bequick, ja i irontrooper83 s IMBB.

tour7.jpg
 
U Poljskoj sam napravio samo nekoliko snimaka na putu i hotelu, ali nista zanimljivo za pokazati ovdje.

U Graz sam isao sa urednistvom madjarskog Iron Maiden fanzina Iron What?. Nakon Praga Mariju Tomas i njenu ekipu vidio i u Grazu. Na drugoj slici mozete vidjeti ekipu iz Maiden Austria. Open sam bio u prvim redovima, a kad sam izvadio zastavu za vrijeme Driftera faca koji je stajao ispred mene u prvom redu okrenuo se, pogledao zastavu i pitao me odakle sam. Na hrvatskom naravno. :) On je iz Zadra i to mu je bio ~25 koncert. I on je odradio sva 3 prva koncerta na Early Years turneji.

tour8.jpg

tour9.jpg

tour10.jpg
 
Sljedeca stanica je bio Pariz. Kad sam vec isao tamo na koncert onda sam iskoristio priliku da ga i razgledam.

tour11.jpg

Pogled sa Arc de Triumphe

tour12.jpg

Sacre Cour bazilika

tour13.jpg

Zanimljiva skulptura iz Louvra

tour14.jpg

Ajde CroatianToooper odmori malo :D (u Louvru)

tour15.jpg

Napoleonov grob

tour16.jpg

Ja i hmc777 s IMBB na Arc de Triumphe.

tour17.jpg

Svartsyn i njegov prijatelj su se bas dobro uklopili u ovu sliku iz Katakomba.
 
Prva tri dana smo proveli u obilasku Pariza, a vecer prije koncerta smo imali prvi IMBB & Iron Maiden Lossless Hub meeting ispred Notre Dame katedrale i skotskom pubu. Trebam li vam reci da je jedno pivo u Parizu 50 kuna?

tour23.jpg

Ja, Beuqick, Gebs i njegova zena, Svartsyn, hmc_777 i Clansman_1982

tour24.jpg



Na sam dan koncerta glavno okupljanje fanova s IMBB je bilo ispod Eiffelovog tornja.

tour20.jpg

U pozadini mozete vidjeti jednog od svedskih blizanaca koji idu na gotovo sve koncerte. Sve ostale ste vec mogli vidjeti na drugim slikama osim ead666 koji je onaj visoki u sredini.

tour21.jpg

dio Iron Maiden Lossless Huba

tour22.jpg

NomadZadar, ja i CroatianTrooper

tour27.jpg

Pozornica dok je svirao Dream Theater
 
Evo malo i s Graspopa. Na svu srecu ove godine prasina, a ne blato.

tour28.jpg

tour29.jpg

tour30.jpg


i vatromet na kraju.

tour31.jpg

tour32.jpg

tour33.jpg

tour34.jpg


The end. :cry:
 
Slike su ZAKON majstore.Dobro da se vidi naša zastava.Moram priznati da ti zavidim malo, ti si obišao skoro cijelu Evropu, a ja samo bio u Velikoj Gorici.... :edmetal:
 
Zaboravio sam reci da je bio dogovor na IMBB da svi ponesemo zastave u Prag i da ih izvadimo kad pocne The Trooper dok Bruce mase s Union Jack. Bilo je sigurno 30ak zastava. Na DVD se ne moze dobro vidjeti jer je snimano s desne strane i vecinom je kamera na pozornici.

Iron Domek said:
Slike su ZAKON majstore.Dobro da se vidi naša zastava.Moram priznati da ti zavidim malo, ti si obišao skoro cijelu Evropu, a ja samo bio u Velikoj Gorici.... :edmetal:

Cekao sam 14 godina na prvi koncert pa sam si dao malo oduska u 2003. i ove godine. :)
 
BoBo said:
Zaboravio sam reci da je bio dogovor na IMBB da svi ponesemo zastave u Prag i da ih izvadimo kad pocne The Trooper dok Bruce mase s Union Jack. Bilo je sigurno 30ak zastava. Na DVD se ne moze dobro vidjeti jer je snimano s desne strane i vecinom je kamera na pozornici.



Cekao sam 14 godina na prvi koncert pa sam si dao malo oduska u 2003. i ove godine. :)
Ti si pravi Fan Bobo i ja te poštujem.Ja ću odsad nastojet ići na što više koncerata od Maidena
 
lipo... nadasve lipo.... eto dečki... nadam se da će vas ovo natjerati da dok još sviraju ne propustite niti jedan koncert na kojeg ikako možete otići...
 
Ivan said:
ne mora biti :shock:
je je za 10 godina bruce steve i ostali i dalje ce moci podnositi dugacke turneje
yeah right
nemoze niti sad bruce podnijeti duge turneje
imo pred kraj turneje zvuci ocajno
poslusaj samo death on the road
 
MaidenMadness said:
je je za 10 godina bruce steve i ostali i dalje ce moci podnositi dugacke turneje
yeah right
nemoze niti sad bruce podnijeti duge turneje
imo pred kraj turneje zvuci ocajno
poslusaj samo death on the road

ja tvrdim da je volja najbitnija, pitanje je imaju li je oni za još desetljeće?
a nažalost druga važna stvar je i malo želja za novcem. to postoji ali dobro je dok je u nekoj normalnoj mjeri, najgore je kad to postane glavna stvar
 
Back
Top