Eddie's Bar- Cro

Maiden croatia

Active Member
Dakle, Vlado (Dickinson), Zdravko (Barbi), Marija (Dickinsonka) i ja (Maidencroatia) idemo 22 i 23 12. u London na koncerte Maidena dvije večeri za redom, passice su već sređene. Naime, idemo pregovarati za dovođenje Lauren + Steve u Veljači u Zagrteb, te još nešto (neću vam reći :wink: ), te za otvorenje Eddie's Bara - Cro u Zadru. Dogovor oko toga u backstage-u je pao, Eddie's Bar je inače licenciran i za sad postoji desetak Eddie's Barova (prvi je onaj u portugalu), pa kad već ima mogućnosti, zašto ne i u Cro. Što vi kažete?
 
Re: Eddie's Baar- Cro

Maiden croatia said:
Dakle, Vlado (Dickinson), Zdravko (Barbi), Marija (Dickinsonka) i ja (Maidencroatia) idemo 22 i 23 12. u London na koncerte Maidena dvije večeri za redom, passice su već sređene. Naime, idemo pregovarati za dovođenje Lauren + Steve u Veljači u Zagrteb, te još nešto (neću vam reći :wink: ), te za otvorenje Eddie's Bara - Cro u Zadru. Dogovor oko toga u backstage-u je pao, Eddie's Bar je inače licenciran i za sad postoji desetak Eddie's Barova (prvi je onaj u portugalu), pa kad već ima mogućnosti, zašto ne i u Cro. Što vi kažete?

Eddie's Bar - čroo

a što se koncerta tiče, nadam se da ćeš im bolje organizirat nego nama milano :roll: :suck:
 
Ovo jedno i jedino pitanje ću te pitati samo jednom...

Jel ti bilo organizirano ok ili loše, odnosno, jesi li dobila ono što si platila ili dobila više ili dobila manje...

Želim tvoj odgovor
 
javim ti... moramo se dogovoriti, jer želimo da s nama odu samo najodaniji koji po putu neće stvarati probleme. Ti si jedan od tih...
 
Maiden croatia said:
Dakle, Vlado (Dickinson), Zdravko (Barbi), Marija (Dickinsonka) i ja (Maidencroatia) idemo 22 i 23 12. u London na koncerte Maidena dvije večeri za redom, passice su već sređene. Naime, idemo pregovarati za dovođenje Lauren + Steve u Veljači u Zagrteb, te još nešto (neću vam reći :wink: ), te za otvorenje Eddie's Bara - Cro u Zadru. Dogovor oko toga u backstage-u je pao, Eddie's Bar je inače licenciran i za sad postoji desetak Eddie's Barova (prvi je onaj u portugalu), pa kad već ima mogućnosti, zašto ne i u Cro. Što vi kažete?

Ja sam novi na forumu, ali dugo 'na Maidenima'. Bio sam na koncertu u Milanu u vlastitom aranžmanu, sad radim neku varjantu sa Stuttgart i Dortmund, ali obveze mi vrlo vjerojatno neće dopustiti odlazak.

Anyway i više sam nego zainteresiran za dupli koncert u Londonu pa bi bilo super ako bi mi javio detalje da se dogovorimo (nisam incidentan tip, osim izazvan).

Mogli bi neki jeftini let rezervirati (više sam puta letio za London, znam i dobre hostele i mjesta za izaći).
 
javit ćemo, jer nije bila opcija ići organizirano, tipa da nas bude što više, nego baš ono... odabrani, ali jako pouzdani...
 
Maiden croatia said:
javit ćemo, jer nije bila opcija ići organizirano, tipa da nas bude što više, nego baš ono... odabrani, ali jako pouzdani...


Ukoliko je potrebno mogao bih pomoći oko organizacije ili bilo čega što je potrebno, možda bi mogao riješiti i besplatan smještaj u Londonu kod kompića ako bi išao manji broj ljudi iako su hosteli dosta jeftini.

Da li ste već rezervirali let?
 
nema frke.... nek ostane ovaj topic dva dana otvoen, da vidim koliko će se kvbalitetnih ljudi javiti, pa ćemo se onda čuti...
 
Maiden croatia said:
nema frke.... nek ostane ovaj topic dva dana otvoen, da vidim koliko će se kvbalitetnih ljudi javiti, pa ćemo se onda čuti...

Pošto nisam dio ekipe iz fan cluba ne znam što znači 'kvalitetni ljudi'?

U svakom slučaju ne bih se htio nametati da sad ne ispadne 'gle neki tip bi nam se sad uvalio'...ali bih želio odmah znati na čemu sam. Kao što sam rekao, jako sam zagrijan za London i ako bi se mogli dogovoriti bilo bi mi jako drago.

Ako ne opet dobro, no hard feelings, ali bi želio znati na čemu sam.

Inače idem dosta po koncertima po vani, nekad i sam organiziram za manju ili veću ekipu pa vjerujem da neće biti problema.
 
ma to nema veze sa fan clubom, objasnit ću ti uskoro, uprvo moram na jedan sastanak, pa se čujemo na forumu sutra. P.S. Drago mi je da se veliki broj fanova počeo priključivati na forum...
 
Maiden croatia said:
Ovo jedno i jedino pitanje ću te pitati samo jednom...

Jel ti bilo organizirano ok ili loše, odnosno, jesi li dobila ono što si platila ili dobila više ili dobila manje...

Želim tvoj odgovor

čuj, organizacija kakva je bila navedena ovdje na forumu je bila izvanredna. šta smo dobili u milanu je bilo drugo.
svaka čast za subotnju večer, nisi nas trebao uvesti, ali jesi i zato ti skidam kapu.
ali sva ona sranja, prvo s geićem, zatim sa noćenjem i cijelim tour de milano?? ono je bilo totalno bez cilja sorry ali isto šta sam ti rekla u nedjelju mislim i sada. nemožeš zajebavat ljude. ako si već vidio da je hotel sranje mogao si doć u bus i reć to... a ne da mi krenemo dalje i sretnemo te 3 ulice dalje kako nam tražiš drugi hostel, da bimo na kraju još u nedjelju pred konc saznali da je to isto noćennje plaćeno novcem za karte koje su trebale biti kupljene još prije milana i tamo samo preuzete, ako sam te ja dobro shvatila.
uglavnom neda mi se svađat. bilo je ok šta se tiče koncerata i opet ponavaljam skidam kapu za subotnji konc. I zbog ekipe. eto

ako ćeš se naljutit dobro, ja samo iznosim svoje mišljenje
 
axy said:
čuj, organizacija kakva je bila navedena ovdje na forumu je bila izvanredna. šta smo dobili u milanu je bilo drugo.
svaka čast za subotnju večer, nisi nas trebao uvesti, ali jesi i zato ti skidam kapu.
ali sva ona sranja, prvo s geićem, zatim sa noćenjem i cijelim tour de milano?? ono je bilo totalno bez cilja sorry ali isto šta sam ti rekla u nedjelju mislim i sada. nemožeš zajebavat ljude. ako si već vidio da je hotel sranje mogao si doć u bus i reć to... a ne da mi krenemo dalje i sretnemo te 3 ulice dalje kako nam tražiš drugi hostel, da bimo na kraju još u nedjelju pred konc saznali da je to isto noćennje plaćeno novcem za karte koje su trebale biti kupljene još prije milana i tamo samo preuzete, ako sam te ja dobro shvatila.
uglavnom neda mi se svađat. bilo je ok šta se tiče koncerata i opet ponavaljam skidam kapu za subotnji konc. I zbog ekipe. eto

ako ćeš se naljutit dobro, ja samo iznosim svoje mišljenje
ja sam te nešto drugo pitao... pročitaj pitanje...
 
Back
Top