Apocalypse today?

axy said:
samo adrian, i to ponekad, fura neki čak više rock nego metal đir i u privatnom životu.

ma on fura nekimodni đir koji se njemu sviđa, a ne može se kategorizirat.
pa on zna obući košulju, prsluk, i to kakav ne bi obukli neki estradnjaci
 
Ivan said:
ma on fura nekimodni đir koji se njemu sviđa, a ne može se kategorizirat.
pa on zna obući košulju, prsluk, i to kakav ne bi obukli neki estradnjaci

prije par godina pricam s nekim frendom i tema je bila kao najdrazi clan maidena, i sad on kaze adrian, a razlog, jer mu on nekako izgleda i fura najmetalskiji imidz :roll:

bas je nasao pravi razlog, mrzim te fore, pogotvo zato jer i mene stalno trpaju u neke kategorije i cude se kako se oblacim a sto slusam, evo mozda je malo OT, ali je ipak vezano uz izgled etc., a meni je bilo smijesno za krepat paaa, prije 20ak dana sam obrijala glavu na jedno 5mm i sad mi frendica prica sto ju je ekipa pitala:

a) drogiram li se
b) jesam li bolesna
c) jesam li postala punkerica

LOL LOL LOL :suck:
 
Ivan said:
ma on fura nekimodni đir koji se njemu sviđa, a ne može se kategorizirat.
pa on zna obući košulju, prsluk, i to kakav ne bi obukli neki estradnjaci

hej, nisam mislila ništa loše .. LOL
naravno da se ne može kategorizirat, nego samo kažem da je kroz povijest benda adrian najviše "vukao" na taj imidž ... thats all

btw, girl on the edge, skrolaj par postova gore pa vidi šta je meni "frend" rekao kad me vidio bez metal majce ..
sad but true ..
 
axy said:
btw, girl on the edge, skrolaj par postova gore pa vidi šta je meni "frend" rekao kad me vidio bez metal majce ..
sad but true ..

sto da ti kazem, zalosno je samo sto tako razmislja 90% ljudi,
ja dodjem u rojc pa se klinke namrcene crnom olovkom za mnom deru POOOOZERUUUU LOL
 
Gul_Ranek said:
Rojc... To mi zvuci poznato, to je negdje u Puli?

da, to ti je ex-kasarna u puli, kultno okupljaliste onih s alternativnim pogledima na svijet LOL

http://www.pula.hr/slikeid/rojc-small2.jpg

tako izgleda ta zgrada, ogromna je, a malo prostora je iskoristeno,
tu imaju prostor razlicite udruge (znas ono prijatelji zivotinja, tog tipa i sl. ...),
lokalni bendovi imaju svoje za probe, i imas od punkica paradiso i metamediu (znaju biti projekcije metal spotova i sl.) i tamo budu koncerti
a ispred ti je ogromno dvoriste, kao parkiraliste i onda ti se tamo rulja skuplja :D
 
BoBo said:
Neki slusaju metal, a neki ga nose i gledaju. ;)

LOL LOL ako ne mogu slušat ne znači da ne mogu nosit
@axy
ok je samo i ja sam se prije jako divio adrianu jer mi je kod njega sve odlično, pokreti na pozornici, van nje, opuštenost, pa i odjeća, on je zakon
 
Girl O.T.E. -> Je u toj zgradi i klub studenata (KSI)? Ako da, onda sam bio tamo, odlicno je sto je grad dao tako nesto mladima!
 
Ivan said:
LOL LOL ako ne mogu slušat ne znači da ne mogu nosit
@axy
ok je samo i ja sam se prije jako divio adrianu jer mi je kod njega sve odlično, pokreti na pozornici, van nje, opuštenost, pa i odjeća, on je zakon

slažem se sa prvim dijelom posta.
"ako nosiš majcu na maidene - jedino šta o metalu znaš su maideni" razmišljanja mi idu znate kamo ...
šta zapravo želim reći ... nije dobro ni ići u drugu krajnost... onaj tko "nosi" metal je fejker ... get my point?

@Ivan ---> adrian ja meni najdraži član maidena pa ono... :) sve šta si rekao stoji ... ja bi još dodala da sada izgleda bolje nego pred 15g s onom zurkom LOL
 
axy said:
@Ivan ---> adrian ja meni najdraži član maidena pa ono... :) sve šta si rekao stoji ... ja bi još dodala da sada izgleda bolje nego pred 15g s onom zurkom LOL
pa i meni je on možda malo draži od drugih ali ne mogu ih tako rangirat, steve mi je zakon na svoj način isto tako i bruce, dave, nicko i janick
a da i ja mislim da mu je onaj friz krajem 80-ih bio dosta loš
 
Gul_Ranek said:
Girl O.T.E. -> Je u toj zgradi i klub studenata (KSI)? Ako da, onda sam bio tamo, odlicno je sto je grad dao tako nesto mladima!

ne znam tocno, ali vjerojatno je, sta nije nedavno neki prosvjed studenata ili tako nesto bilo? nisam bas upucena u studentski zivot LOL , jos maalo :wink:


axy said:
... ja bi još dodala da sada izgleda bolje nego pred 15g s onom zurkom LOL

Ivan said:
a da i ja mislim da mu je onaj friz krajem 80-ih bio dosta loš

hahhaha, ja mislim da ne postoji osoba koja je tih godina imala ok frizuru LOL
 
Girl_On_The_Edge said:
hahhaha, ja mislim da ne postoji osoba koja je tih godina imala ok frizuru LOL

ne sjećam se, ali stve je imao ok friz, tj. gotovo isti kao i danas
 
AdrianPosingWithGuitarInFrontOfPurp.jpg

evo sličica iz tog adrianovog razdoblja
a evo i kako danas izgleda, da usput potvrdim ono što sam rekao za njegovo oblačenje, vidite da nekad zna i malo biti obučen hm ''ne tipično za metal'', ali svejedno cool, bez i jednog prigovora
AdrianInTheNature.jpg
 
Ivan said:
AdrianPosingWithGuitarInFrontOfPurp.jpg

evo sličica iz tog adrianovog razdoblja
a evo i kako danas izgleda, da usput potvrdim ono što sam rekao za njegovo oblačenje, vidite da nekad zna i malo biti obučen hm ''ne tipično za metal'', ali svejedno cool, bez i jednog prigovora
AdrianInTheNature.jpg

hmm ... picture No.1. ----> no comment
Picture No.2. ----> zaboli ga ... ;) lud!

ma koliko je dobar gitarist toliko je lijep LOL :oops: :INLOVE:
 
Back
Top