Živo Blato

Jel ima ko sta od njih? Ja imam konac konca i tales from the balkan (7 pjesama - ne znam ako su to sve na tom albumu il mi nesto fali). Neznam ako su jos sta izdali sa klanjem ljudi. Sta mislite o toj grupi i opcenito o vucotu?

Rodjen sam u Splitu, popuši mi kitu.... :)
 
Rainmaker_RI said:

dosadni su mi, čuo sam par pjesama od živog blata ali su mi nikakve, a Vuco kao čovjek.... možd bolje da preskočim komentar o njemu
 
Rainmaker_RI said:
Pa u tome i je stvar, nije fora bit normalan.

neka je on jedini mealac u hrvatskoj ne bih ga slušao, jer je on ''metalac'' koji je pjevao i narodnjake, a koliko god on ''imao muda'' ne divim mu se ni 2%
 
A jebiga, nekome se svidja nekome ne, sta se tu moze. A narodnjake je pjevo samo zato jer se u HR ne moze zivjet od sviranja "metala". Ipak od neceg moras i zivjet.
 
Rainmaker_RI said:
A jebiga, nekome se svidja nekome ne, sta se tu moze. A narodnjake je pjevo samo zato jer se u HR ne moze zivjet od sviranja "metala". Ipak od neceg moras i zivjet.

a čekaj maideni su u početku zarađivali milijarde funti tjedno?
pa prvih 4.5 godina su svirali okolo i vježbali.
Dickinson ti nije imao gdje pavat dok nije došao u maidene, kaže da je spavao kod prijatelja na podu
H je raznosio novine i radio ostala sranja da skupi neku lovu za gitaru
Nicko je radio u nekakvoj tvornici za boce za mlijeko
Davu je stari stalno srao dok nije potpisao ugovor
 
Rainmaker_RI said:
Da, al nemožeš usporedjivat hrvatsku i veliku britaniju i dickinsona i vucota.

dickinsona i vucu ni ne bih uspoređivao samo ti pokušavam pokazati da nigdje nije lako
 
Back
Top