tribute to iron maiden

odlican gitarist i ja(solidan pjevac)imamo veliku zelju oformiti tribute to maiden ili tribute to maiden-priest...ako je netko zainteresiran ili pozna nekoga tko je zainteresiran neka se slobodno javi...prvi uvijet je da je fan a drugi da zaista dobro svira..bend je zamisljen kao zabava a ako bude dobro zvucalo dogovarale bi se svirke..bend bi djelovao na podrucju zagreba...molim da se jave ljudi koji doista dobro sviraju.....bas,bubanj,gitara
 
screamy je vec pozvan na "audiciju"..ustvari je to prijateljsko upoznavanje...veliki pozdrav za Stipu....kako je u zadru,jeli trajekti voze redovno?
 
ako ne nadjete nikog do desetog mjeseca iduce godine, javit cu vam se ;)

tad dolazim u zg na fax, i velika mi je zelja svirati u maiden tributeu

ali, vjerojatno cete naci nekog do onda, tak da nista od toga

vidimo se na nekoj svirci ;)
 
iskreno nisam siguran..zadnji put smo bubnjara trazili 6 mjeseci pa smo digli od svega ruke..a sto isusova brada svira?
 
isusova brada svira gitaru i pjeva u bandu koji mu je u signatureu :)

ali, posto tribute band vec ima vokala, a i ja se ne smatram sposobnim pjevat maidene, svirao bih gitaru s vama :)
 
nisam ti ni ja spektakularan..ljudi me usporedjuju s blazeom iako ja mislim da sam puno losiji od njega..vidjeti cemo..ja i taj frend imamo prioritet autorski bend..biti cemo u kontaktu..s tribute bi nastupali samo ako bi to stvarno dobro zvucalo..i u autorskom i u tribute smo za sada sami ja i on...ne zato sto nema kandidata,nego zato sto trazimo nekoga stvarno kvalitetnoga
 
Back
Top