Steve Vai u zagrebu

BoBo said:

sve češće si i ja to pomislim da bi u ljuljanu išao samo na maidene, jer onda mi je ljubljana pod nosom a ovako mi je kao na drugom kontinentu
 
ljudi, koliko vidim, malo su nam zamrle teme o ostalim koncertima, valjda je ova ekipa sto ide u milano preuzbudjena oko toga, pa sve ostalo izgleda manje vazno, sasvim razumljivo, valjda bi i ja tako da idem LOL

da cujem s kojim cete se koncerticima "tjesiti" ovo ljeto ...
meni je prvi na redu sutrasnji od motorheada


BoBo said:
Nadam se da cu uskoro imati prilike vidjeti Satrianija.

13.7. opatija
ide tko? ja sam sigurno tamo, pogotovo sto mi je napokon tako blizu :banana:
 
Girl_On_The_Edge said:
13.7. opatija ide tko? ja sam sigurno tamo, pogotovo sto mi je napokon tako blizu :banana:

ako bude sta para, sigurno sam tamo, ljetna pozornica, jel tako? trebam jos para sacuvat za metal camp, a jos krajem godine na blind guardian u ljubjanu vjerojatno. na vaia mi se neda.
 
Rainmaker_RI said:
ako bude sta para, sigurno sam tamo, ljetna pozornica, jel tako? trebam jos para sacuvat za metal camp, a jos krajem godine na blind guardian u ljubjanu vjerojatno. na vaia mi se neda.

da, ljetna pozornica :wink:
ja bi isto voljela otici na blind guardian, ali mi je to jos daleko za planirati, u svakom slucaju se nadam da hocu :wink:
hehe, ovo je neka starudija od topica, vai je vec bio LOL
 
Rainmaker_RI said:
na vaia mi se neda.

13.7. Opatija - Satriani
22.7. Tolmin - Metal camp :D
14.10. Ljubljana - Blind Guardian

iiiii....

2./3.12.06.... Milano - Maideniiiiii :suck: :edlighter: :edmetal:

:bananarock: :bananadance: :bananarock: :bananadance: :bananarock: :bananadance: :bananarock: :bananadance:
 
axy said:
13.7. Opatija - Satriani

e, buduci da je istini organizator tog konca i one neslavne metallice ako kojim slucajem ti ili netko ima kartu od metallice moze s njom na ovaj konc, tek toliko da znate :wink:

inace pulu su obljepili plakatima na satriania, moram ici stekati negdje koji da si uokvirim u dnevni :banana:
a kartu se nadam do kraja tjedna imati
 
Back
Top