POGODITE NA KOJE CE MJESTO DOCI TROBB

Do kud će najdalje na UK charts-u dogurat TROTBB?

  • ispod 20.

    Votes: 0 0.0%
  • 16.-20.

    Votes: 0 0.0%
  • 11-15.

    Votes: 0 0.0%
  • 8-10

    Votes: 0 0.0%
  • 5-7

    Votes: 0 0.0%
  • 4

    Votes: 0 0.0%
  • 3

    Votes: 0 0.0%
  • 2

    Votes: 0 0.0%
  • 1

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    0
Ne, samo pokušavam realno ocijeniti kao ne-maiden fan. Ako ocijenjujem kao fan onda bi bilo prva tri mjesta ali kako pokušavam biti realan. Ako će biti bolja pozicija, super, ako neće opet super.
 
likvor said:
Ne, samo pokušavam realno ocijeniti kao ne-maiden fan. Ako ocijenjujem kao fan onda bi bilo prva tri mjesta ali kako pokušavam biti realan. Ako će biti bolja pozicija, super, ako neće opet super.
aha, diplomatski
Gul_Ranek said:
Glasao sam za trece mjesto. Mislim da je to objektivno, posto je DOD bio na drugom mjestu.

da, ali ja sam pitao za the reincarnation of benjamin breeg, da podsjetimo wildest dreams je bio 6.
 
Ups, uopce nisam pazio sto citam! Damn...

U tom slucaju, komercijalno nece uspjeti jer je predugacka i dosadna. Kazem da ce biti ispod desetog mjesta.
 
Gul_Ranek said:
U tom slucaju, komercijalno nece uspjeti jer je predugacka i dosadna. Kazem da ce biti ispod desetog mjesta.

a možda je baš zato bačena u vodu da napravi mjesta za ''these colours don't run''
 
Ivan said:
http://www.maiden-world.com/forum/topic2993-15.html
this is place for chat if you want, and there you can speak on english proobabaly cos it's total off topic topic

šta se odmah pjeniš, samo sam rekla hi i u istom postu odg na topic ;)

sve 5 :suck:
 
axy said:
šta se odmah pjeniš, samo sam rekla hi i u istom postu odg na topic ;)

sve 5 :suck:

pa nisam se pjenio, :?
nego samo sam vas poslao u pub, tamo čovjek može pričat o čemu hoće i kad hoće, jer je svejedno offtopic, a i šta nam šteti da dovučemo koga
 
Ivan said:
pa nisam se pjenio, :?
nego samo sam vas poslao u pub, tamo čovjek može pričat o čemu hoće i kad hoće, jer je svejedno offtopic, a i šta nam šteti da dovučemo koga
ma smo se misunderstood ;) skužoj
NHF? :D
 
Back
Top