Playlista Ljubljana?!

ewox

Member
Što vi mislite?Koncert bi trebao početi u 16h...Lauren bi trebala trajati najviše uru vremena,znači Maideni imaju stvarno štošta za odsvirati do 21h...
 
ewox said:
Što vi mislite?Koncert bi trebao početi u 16h...Lauren bi trebala trajati najviše uru vremena,znači Maideni imaju stvarno štošta za odsvirati do 21h...

maideni nikad ne pocinju prije 20h :edlighter:
 
Ma stadion se tek otvara u 16 h... Prije 19 nece nista poceti.

A setlista ce biti identicna onoj u Beogradu.
 
Gul_Ranek said:
Ma stadion se tek otvara u 16 h... Prije 19 nece nista poceti.

A setlista ce biti identicna onoj u Beogradu.

U 19 će početi priprema bandova. Maideni bi trebali oko 21 sat početi, tj. NE prije 21 sat. Ipak light show i sve puno bolje izgleda po mraku.

Jesi li siguran da će set lista biti ista kao i u Beogradu?
 
Lagani offtopic: Skinuo sam danas onaj koncert iz Ullevija sa turneje Early Days - tamo su poceli svirati po debelom danu, bas nije ista atmosfera kad se svira po danu... Tek negdje oko zadnje trecine je pao mrak i puno bolje je izgledao stage.

Natrag na temu: Siguran... Pa, jednako sam siguran da ce svirati isto kao sto sam bio siguran da ce setlista za drugi dio turneje AMOLAD biti jako "konzervativna". Eventualno ce zamijeniti jednu pjesmu, ali se ne bih kladio na to.
 
Ullevi je u Skandinaviji i kada dođe određeno razdoblje rotacije planeta dan im traje po nekoliko mjeseci jer se sunce samo spusti do obzora ali nikad ne zađe tako da je u najboljem slučaju sumrak. Koncert je tamo počeo oko 22 sata uzmeš/daš pola sata.
 
U Stockolmu sunce zadje na par sati. Ipak se ne nalazi u polarnom krugu.

Sto se tice Ljubljane negdje pola koncerta ce biti po danu.
 
BoBo said:
U Stockolmu sunce zadje na par sati. Ipak se ne nalazi u polarnom krugu.

Sto se tice Ljubljane negdje pola koncerta ce biti po danu.

U koliko na kraju počinju maideni?Jel igdje piše?Stranice organizatora? Mislim da će tajming koncerta biti kao i u Zagrebu.
 
Back
Top