OT: jedno glupo pitanje

Ako dečko hoda sa curom koja je deklarirana lezbijka, da li je dečko peder?

  • ne

    Votes: 0 0.0%
  • da

    Votes: 0 0.0%
  • šta je to peder/lezbijka/anketa???

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    0

axy

Active Member
Kao prvo, da pojasnim ...
ova je anketa nastala iz zajebancije u Palachu (još je uvijek napisana na stolu LOL), jer nam je bilo dosadno. Frend je zabrijao na tu temu pa smo malo raspravljali a budući da on nikako nije htio kao odgovor prihvatiti NE, odlučili smo upoznati i širu javnost s tom "problematikom" i vidjeti reakcije ...
Drugo, najveći problem s ovom anketom je generaliziranje. Čini se jednostavno, ali kad malo promislite shvatite da svaki odgovor ima puno rupa. Ako zamijenite riječi peder/lezbijka sa riječi homoseksualna osoba, onda odgovor DA čak i ima smisla, naravno općenito govoreći ...
Neću iznositi svoje mišljenje o mogućim odgovorima, prepuštam to vama.... pa navalite...

P.S. znam da je glupava anketa hehe :D :D :D

Moj odgovor je NE
 
kako ce covjek koji je u heteroseksualnoj vezi biti peder?
a zenska je po meni prije biseksualka, samo nece da prizna :D
 
Snake said:
kako ce covjek koji je u heteroseksualnoj vezi biti peder?
a zenska je po meni prije biseksualka, samo nece da prizna :D
to sam mu i ja pokušavala reći ...
vidiš baš u tome je problem, jer ako gledaš tako onda teza nikako ne stoji. Ali ako gledaš generalno (onako da zamijeniš riječi blabla... gore piše) onda ima smisla, mada u stvarnom životu nije točna teza.
Jok sad filozofiram . ali uglavnom :D :D
Vidim da dijelite moje mišljenje, prvom prilikom kad vidim frenda ću mu pokazat ovu anketu da skuži da nije imao pravo ;) buhahahaha

@Ivan ---> nisam gledala taj film, je dobar?
 
axy said:
to sam mu i ja pokušavala reći ...
vidiš baš u tome je problem, jer ako gledaš tako onda teza nikako ne stoji. Ali ako gledaš generalno (onako da zamijeniš riječi blabla... gore piše) onda ima smisla, mada u stvarnom životu nije točna teza.
ovo je za satove logike
axy said:
@Ivan ---> nisam gledala taj film, je dobar?
gledljivo, nije ni blizu bravehearta, zelene milje... i takvih, ali onako komedija za pogledat kad nema ništa na programu, za to je ok (dakako bolje od ''što je muškarac bez brkova'')
 
Ivan said:
gledljivo, nije ni blizu bravehearta, zelene milje... i takvih, ali onako komedija za pogledat kad nema ništa na programu, za to je ok (dakako bolje od ''što je muškarac bez brkova'')
to mi je omiljen film !!!!!!!
i Trinaesti ratnik !!!
ako koga zanima, evo linka:
http://members.tripod.com/~TroubleCat/B ... heart.html
William: (in reply) Aye, fight and you may die, run and you'll live. At least a while. (shouting to all) And dying in your beds many years from now, would you be willing to trade all the days from this day to that for one chance, just one chance to come back here and tell our enemies that they may take our lives, but they'll never take our freedom?! Alba gu brath! (Scotland forever!)

William (narrating): In the year of our Lord 1314, patriots of Scotland, starving and outnumbered, charged the fields at Bannockburn. They fought like warrior poets. They fought like Scotsmen. And won their freedom.
Jebiga volim taj film :suck: :suck: :suck: :suck: :suck:
 
axy said:
to mi je omiljen film !!!!!!!
ako koga zanima, evo linka:
http://members.tripod.com/~TroubleCat/B ... heart.html
Jebiga volim taj film :suck: :suck: :suck: :suck: :suck:

kako mi je promakao taj site??????
bravehearta sam gledao preko 20 puta, i zakon mi je, ali mi je najgora stvar to što sam čuo da ga je netko proglasio za najgori film koji je ikad dobio oscara.
znaš za onu vezu između bravehearta i clansmana? pa to i dokazuje da je i na stevea film ostavio jak dojam :clansman:
 
Ivan said:
kako mi je promakao taj site??????
bravehearta sam gledao preko 20 puta, i zakon mi je, ali mi je najgora stvar to što sam čuo da ga je netko proglasio za najgori film koji je ikad dobio oscara.
ma koja budala bi to napravila?????
Ivan said:
znaš za onu vezu između bravehearta i clansmana? pa to i dokazuje da je i na stevea film ostavio jak dojam :clansman:
naravno... šta je najgore nisam to znala kad sam zavoljela film, nego sam poslje brijala spiku tipa: kako su maideni u clansmanu sličnu tematiku obradili , pa sam malo surfala i skužila da su pjesma i film povezani jeeeeeee :clansman:
EDIT: uvijek plačem na kraju filma pa su me proglasili ludom cimeri...
na clansmana ne, ali zato na blood brothers ....
šta od svih smajlića nema ni jednog koji plače???????
 
axy said:
naravno... šta je najgore nisam to znala kad sam zavoljela film, nego sam poslje brijala spiku tipa: kako su maideni u clansmanu sličnu tematiku obradili , pa sam malo surfala i skužila da su pjesma i film povezani jeeeeeee :clansman:
EDIT: uvijek plačem na kraju filma pa su me proglasili ludom cimeri...
na clansmana ne, ali zato na blood brothers ....
šta od svih smajlića nema ni jednog koji plače???????

možda ovaj :cry:
 
Rainmaker_RI said:
Pitanje o lezbama i pederima je zavrsilo na clansmanu i smajlicima.
znaš ono, one thing leads to another ... kad smo već kod toga:
A hug leads to a kiss...a kiss leads 2 a finger...a finger leads to a hand...a hand leads to a lick...a lick leads to a suck... a suck leads 2 a fuck.

So tell me how many people are you gonna hug after you heard this cuz sex is like math...u add the bed...subtract the clothes...divide the legs...leave your solution...and pray you dont multiply!

L O L L O L L O L
R O F L M A O
 
Ivan said:
:oops: :oops:
dobro je dok ne krene priča o cajkama i mojoj štikli
:shock: :shock: no way
LOL LOL LOL LOL LOL
:D :D

btw, Ivan ---> jedno veeeeeeeliko HVALA za bootleg, danas sam ga dobila i stalno slušam... malo maidene malo slovence buhahaha :D
 
axy said:
:shock: :shock: no way
LOL LOL LOL LOL LOL
:D :D

btw, Ivan ---> jedno veeeeeeeliko HVALA za bootleg, danas sam ga dobila i stalno slušam... malo maidene malo slovence buhahaha :D

uživaj, 22AA je najbolja pjesma (imo)
 
sada bi mogla potaknuti cijelu jednu novu temu ... :wink:
ubrzo ubrzo... :suck:
 
Back
Top