OT: FLAMETHROWER (Koprivnica) - myspace, demo, heavy

isusova brada

New Member
http://www.myspace.com/flamethrowerheavy

Ovdje mozete poslusati jednu od pjesama sa naseg prvog demo cd-a 'The Birth of Flame' koji mozete nabaviti od iduceg tjedna.
Eto, konacno su gotovi produkcija, mastering (hvala Domagoju Vulinu) i cover dizajn (hvala Dariji Cikač i Nevenu Muretiću).
Ako vam se svidi ovo sto se culi, slobodno nas kontaktirajte u vezi CD-a na u2u, mail, icq ili broj mobitela.

Stay Heavy!

Flamethrower
 
cini mi se da je neko reka kako je tomsonov album najbolji heavy metal album u rvackoj,, kao oe nema eavy metala :) well take a look at this :) i sta ce bit jos za koju godinu hehe
well just stay that way and keep the flame burning hihi
svaka cast jebemu :edheadbang:
Isusova zanoktica
 
up the irons

dobro je..svirate slicno svojim uzorima i to mi se svidja...za nasu scenu jako dobro...zvucite kao da ste izasli iz osamdesetih i to je super
 
Re: up the irons

mirko123 said:
dobro je..svirate slicno svojim uzorima i to mi se svidja...za nasu scenu jako dobro...zvucite kao da ste izasli iz osamdesetih i to je super

hvala...doduse,od svih pjesama, ova je najvise u duhu 80ih :)

ovako, CD se moze nabaviti od subote...gore je 6 pjesama, a potrudili smo se i oko covera (jos jednom hvala Dariji i Nevenu) i bookleta..

cijena je 20kn+poštarina ako ste izvan KC ili ZG-a..

tko je zainteresiran..PM ili mail
 
up the irons

ma razumijem ja to..ja sam imao autorski bend koji je u biti bio kopija maidena(naravno losa kopija)..ja se s time nikad nisam opterecivao..zelim zvucati kao bendovi koje slusam...i sam si svjestan da nijedan bend s ovog podrucja(bio on moj ili tvoj bend)nece nikada vani nista napraviti..konkurencija je strasna a skandinavci i nijemci su puno blize oltaru..moj zakljucak je :stvarajte glazbu za svoj gust..to je jedino mjerilo..uvijek ce biti onih koji ce srati cak i kad duboko u sebi znaju da je nesto dobro
 
CD se od danas sluzbeno moze kupiti...
20kn (+postarina izvan ZG-a i KC-a), 6 pjesama, cover artwork+booklet...

Zainteresirani nek se jave na PM, ICQ ili mail, i ostave adrese, saljemo iduci tjedan ako niste iz Koprivnice ili Zagreba.
 
isusova brada said:
CD se od danas sluzbeno moze kupiti...
20kn (+postarina izvan ZG-a i KC-a), 6 pjesama, cover artwork+booklet...

Zainteresirani nek se jave na PM, ICQ ili mail, i ostave adrese, saljemo iduci tjedan ako niste iz Koprivnice ili Zagreba.
jel potpisuješ cd-e?
 
Ivan said:
golišave fotke cijelog benda? imate koju žensku članicu :roll:
reka je "svoje" golišave fotke,, LOL e ponudi ti prst a ti bi cilu ruku ,, iliti duplericu a ti bi cili playboy jebemu :? a sta ce ti zenksa clanica kad ti mos vrlo dobro odglumit zenu :)
 
Dickinson's legacy said:
reka je "svoje" golišave fotke,, LOL e ponudi ti prst a ti bi cilu ruku ,, iliti duplericu a ti bi cili playboy jebemu :? a sta ce ti zenksa clanica kad ti mos vrlo dobro odglumit zenu :)


rotflmao
 
Dickinson's legacy said:
reka je "svoje" golišave fotke,, LOL e ponudi ti prst a ti bi cilu ruku ,, iliti duplericu a ti bi cili playboy jebemu :? a sta ce ti zenksa clanica kad ti mos vrlo dobro odglumit zenu :)

LOL

E Ivane, Ivane. Ovo ce te pratiti cijeli zivot. :p :D
 
BoBo said:
. Ovo ce te pratiti cijeli zivot. :p :D

na svu sreću već me prati u manjim glumačkim krugovima i to na dobrom glasu, a samo sam trebao odglumit ženu :banana:
 
up the irons

za isusovu bradu...kad dodjes u zagreb,javi se,da popijemo kavu i upoznamo se..ja skupljam autorski bend pa cemo nadam se negdje svirati zajedno
 
Back
Top