Oliver Dragojević u Našicama, 11. veljače

Iron Domek

Active Member
Evo mislim da i govorim u ime mnogih našičana kada kažem da smo počašćeni ovim koncertom Olivera Dragojevića u našem gradu."Stari" morski vuk će sigurno napraviti dobru atmosferu.A i meni dolazi posebna gošća :D , kad bude ovo čitala znaće na kog sam mislio. 8)
Ako dođe do kakvih promjena u vezi koncerta, postat ću ovdje
Eh da koncert će zasad biti u novoj dvorani OŠ "Kralja Tomislava" kolko ja znam
 
Mislim da sam jednom bio na koncertu Olivera.

Bilo je to dok sam bio u vojsci u Biogradu. Kako smo bili na gradilistu mogli smo poslije posla gdje god smo htjeli. Sjecam se da je bio otkazan koncert Karana i jos nekoga zbog pljuska i da smo bili na Magazinu, ali se ne mogu sjetiti je li Oliver trebao biti s Karanom ili koncert odrzan. Misim da je odrzan.

Razlog je vjerojatno to sto sam bio :drunk: i sto me sami koncerti nisu zanimali kao zenski dio publike. :D
 
BoBo said:
Mislim da sam jednom bio na koncertu Olivera.

Bilo je to dok sam bio u vojsci u Biogradu. Kako smo bili na gradilistu mogli smo poslije posla gdje god smo htjeli. Sjecam se da je bio otkazan koncert Karana i jos nekoga zbog pljuska i da smo bili na Magazinu, ali se ne mogu sjetiti je li Oliver trebao biti s Karanom ili koncert odrzan. Misim da je odrzan.

Razlog je vjerojatno to sto sam bio :drunk: i sto me sami koncerti nisu zanimali kao zenski dio publike. :D
Moj brat sluša Olivera ima jako puno mp3-ca, a i Karan je bio u Našicama mislim čak 2 puta, sjećam se da je jednom bio koncert na igralištu stare osnovne škole, bilo puno cura pa ono došo i ja....Bobo slično razmišljamo :D
 
Back
Top