Najlakse je smjenit trenera

da se mene pitalo ja bi ga smjenio nakon onih 0-0 s dinamom u splitu kad je igrao bunker........ali nadoveza? :? majko mila
 
I koga bi doveo? Vulic je najbolji trener trenutno. Nitko u Hrvatskoj nije bolji.
 
Sve æe to dobri stari Zadar srediti u utakmici s Dinamom. Samo, daj Bobo reci Torci da doðe u stanove, jer æe Tornado taj dan biti u Zg na Cibona : Zadar.
 
Jedina šansa je Rijeka jer će to biti treća utakmica u nizu u sedam dana. Nadam se da će ih Zadrani dobro izmlatit prije Rijeke. LOL

Mi nema šanse da pobijedimo Osijek s Nadovezom.
 
Maiden croatia said:
Sve æe to dobri stari Zadar srediti u utakmici s Dinamom. Samo, daj Bobo reci Torci da doðe u stanove, jer æe Tornado taj dan biti u Zg na Cibona : Zadar.
koliko sam citao torca na torcidinom forumu oni se nemogu odluciuti da li se ida na dinamo-zadar navijat za zadar ili na hajduk- osijek LOL

jos ce nakraju ispast da se nigdje ne ide
 
BoBo said:
I koga bi doveo? Vulic je najbolji trener trenutno. Nitko u Hrvatskoj nije bolji.
pa................kate je uvjek zainteresiran za preuzimanje hajduka....do ljeta bi hajudk moga voditi i slaven bilic.....hajduk je igrao koliko toliko posteno pod njim
 
BoBo said:
Vulic je bolji od Kate.
vulic je vec drugu sezonu zaredom s boljom mocadi od dinama izgubio prvenstvo..milsim hajduk ovo prvenstvo jos nije izgubio sluzbeno, ali mamic nece dopustit da sad dinamo kiksa
 
Naša seljačka liga nije neko mjerilo. Prevelika lova je u igri da bi Dinamo sve prepustio slučaju.
 
ja cu tu iz zagreba ucinit koliko mogu

kranjcara cu gadjat necime tvrdim da ga onesposobim za utakmicu ako ga vidim (isao je u istu skolu ko i ja ali suprotan turnus) a zoki i miha ce se pobrinuti za mitua i sedloskog :D
 
"Dočekali ste nas kao da smo vam najveći neprijatelji, evo vam sad, Hajduk je pobijedio, jeste li sretni? Dobro, pali smo ovdje u Zadru, ali cijelo ozračje bilo je toliko neprijateljsko, a doista mi nije jasno zašto - s povišenim je tonom govorio Nikola Jurčević."

:roll:
 
mislim da je ovo cijelo prvenstvo tako predivno inscinirano....zamisli hajduk izgubi u zagrebu, ali cijela država zna da ce dinamo kiksat u zadru, te da ce hajduk postat prvak.......mislim meni je to smiješno...
 
kao sto sam procitao na torcida.org

ako prvenstvo i je namisteno jebi ga mislin da je ove godine red na nas da budemo prvaci
 
BoBo said:
Nemaju oni toliko talenta i pameti za namjesit prvenstvo na ovaj naèin.
nazalost

ali kako sam jucer bio sretan makar je slovacka izgubila i makar ja manchester utd izgubio 2 mjesto i teoretski i makar barca izgubila ti neznas kako sam jucer bio sretan
 
Bio sam na Marjanu od 18:10-19:10. Cijelo vrijeme dok sam trčao razmišljao sam kako taj jedan podatak može kompletno promijeniti čovjekovo raspoloženje. Koje olakšanje.

Još je i Inter pobjedio Parmu, a Lazio izgubio. Tako da je liga prvaka vrlo blizu. Samo ne Hajduk-Inter u posljednjem pretkolu kvalifikacija.
 
Back
Top