Maiden skroz promijenijo zvuk otkad je Harris u produkciji ?

Jeli i vi mislite da se Maidenov zvuk totalno promijenoji otkad Harris sudjeluje u produkciji ?? Mislim usporedite samo produkciju npr. na seventh son i powerslave s albumima Dance of death, x-factor. Gdje su nestali oni prodorni galopriajuæi basevi kao na peace of mind, somewhere in time ?? I poslušajte onda Rock In Rio po meni je taj koncert toliko obraðivan i preraðivan u studiju da se uopce više necuje ono LIVE.
Mislim da je odlazak Martina Bircha veliki gubitak za maidene.

Što vi mislite o svemu tome ??
 
Pogledaj thread o mastering-u na IMBB. Tu ćeš vidjeti da najveći razlog zašto je zvuk na DOD ovakav kakav je.
 
BoBo said:
Pogledaj thread o mastering-u na IMBB. Tu æeš vidjeti da najveæi razlog zašto je zvuk na DOD ovakav kakav je.

ma bez obzira, nema tu isprike, takav zvuk kakv je na dod je po mom mišljenju morao bit puno bolji.....tu je kriv samo producent. ista stvar je i s x-factorom i virtualom...
 
Znaš što ja mislim da je to djelomièno toèno ali djelomièno i ne. oni su ipak sazreli kao grupa tijekom godina. i naravno da moraju promijenit zvuk, pa ipak su piece i seventh bili pred 15-stak godina. ne bih se potpuno složio. trooper znaš li možda koliko ima godina birch i jeli živ. pa ipak je on producirao i purpleov Made in japan?
 
Ivan said:
Znaš što ja mislim da je to djelomièno toèno ali djelomièno i ne. oni su ipak sazreli kao grupa tijekom godina. i naravno da moraju promijenit zvuk, pa ipak su piece i seventh bili pred 15-stak godina. ne bih se potpuno složio. trooper znaš li možda koliko ima godina birch i jeli živ. pa ipak je on producirao i purpleov Made in japan?
slazem se da s vremenom i napretkom tehnologije treba doci i do promjene zvuka, sad je li promjena nabolje ili nagore to ovisi o pojedincu.
 
Citat
Bobo napisa:' Birch je veæ 10 godina u mirovini'








A znaš li možda je li živ i jeli planira kakav povratak, uostalom zašto je otišao?
 
Back
Top