JE NOVI HRVAT ONLINE

hmm mogao je barem postati i javiti se. a bas mu bio pozelio i dobrodoslicu a on ovako nepristojan PA ZNAS STA CU JA RECI NEKA SE ON LIJEPO JEBE LOL
 
MaidenMadness said:
hmm mogao je barem postati i javiti se. a bas mu bio pozelio i dobrodoslicu a on ovako nepristojan PA ZNAS STA CU JA RECI NEKA SE ON LIJEPO JEBE LOL


Hvala na dobrodoslici i sorry kaj se nisam prije javio,al ne moras odmah tako!
 
NataS said:
Hvala na dobrodoslici i sorry kaj se nisam prije javio,al ne moras odmah tako!
LOL <- ovo je oznacavalo moju neozbiljonst kod te izjave :roll: pretpostavio sam da ces to zakljuciti

dobro da si napokon nesto postao,vec sam bio pomislio da si izgubljen za ovaj forum
 
Ma inace skoro nikad ne postam po forumima.
Glavni razlog sto sam se registrirao je da si skinem nekaj sa onog dc hub-a! Al to mi bas nije islo,jer mi je veza 56k :oops:
E da, jedno pitanje! Kak da si stavim slicicu ispod imena?
Kao sto sam reko,skoro nikad ne postam,pa se jos ne snalazim.
 
odes u profil i tamo imas na samom dnu opciju za staviti slicicu. mozes je uploadi s kompa ili s nekog urla ili izabrati iz galerije
 
NataS said:
Ma inace skoro nikad ne postam po forumima.
Glavni razlog sto sam se registrirao je da si skinem nekaj sa onog dc hub-a! Al to mi bas nije islo,jer mi je veza 56k :oops:
E da, jedno pitanje! Kak da si stavim slicicu ispod imena?
Kao sto sam reko,skoro nikad ne postam,pa se jos ne snalazim.

Ni Vuco isto nikad ne posta po forumima pa je true... Any way...Dobro došao
 
MaidenMadness said:
LOL <- ovo je oznacavalo moju neozbiljonst kod te izjave :roll: pretpostavio sam da ces to zakljuciti

Pa i jesam. LOL je bilo zato što je bilo smiješno. :|
 
MaidenMadness said:
:roll: nisi procitao ili..........

LOL Izgleda da ti treba objasniti ovako: Da, shvatio sam da nisi mislio ozbiljno.

Jer da jesi, dobio bi žuti karton. ;)
 
Back
Top