Iron Maiden komercijalan bend ???

Evoo ljudi svašta se prièa..je komercijala, pa da nije. Ajde vi struènjaci dajte svak po jedno profesijonalno obrazloženje, pa da i to razjasnimo vec jendom !
 
Ne postioji objektivno mišljenje.

Ja bih rekao da nisu. Iz jednostavnog razloga ... ne puštaju ih na komercijalnim radio postajama. Nisu im zanimljivi jer ne rade jednostvne pjesme u trenutnom trendu. Neki će reći da su komercijalni jer rade glazbu za svoje fanove, da se nikad ne mijenjaju.
 
:? :? :?


Stvarno ne kužim kak netko uopæe može pomislit da su komercijala??

To vele oni mutavi blekeri kaj slušaju bendove kojima je uspjeh uopæe snimit album,a onda je naravno za njih band,koji ima iza sebe diskografiju sa 13 studijskih i pun kurac live albuma,komercijala!!
 
Maiden croatia said:
Komercijala nisu, ali komercijalni jesu, ako me razumite, a ako ne javite da obrazložim.

Maiden croatia jeli ti želiš mozda rec da su bendovi kao Iron Maiden, Ac/Dc, Metallica koji rade jednostavno najbolji heavy na svijetu, pa su radi toga postali komercijalni vec davno i to bez nekih èaspisa i tv programa. Ono postali su sinonim za heavy muziku pa su tako svojom kvalitetom sami sebe komercijalizirali.....
 
E, pa nemoj mi Maidene stavljat u isti koš s AC/DC i Metallicom. AC/DC je rock band. To su oduvijek i bili. I komercijalni i komercijala.

Metallica je sasvim druga priča. Bili su lideri u trash metalu tijekom 80ih. Bili su komerijalni tada, ali nisu bili komercijala. Nakon toga su postali komercijala. St. Anger je samo posljednji čavao na lijesu.
 
BoBo said:
E, pa nemoj mi Maidene stavljat u isti koš s AC/DC i Metallicom.

Nestavljam ja njih u isti koš, nego zelim rec da imaju isti rejting u svom stilu glazbe. npr što je ac/dc za rok to je maiden za metal....

Inace što je po vama uopce komercijalan bend...onaj koji se non-stop prikaziva na mtv, i o kojem pišu èasopisi ??
 
ZNAÈI, BOBO JE SHVATIO ŠTO SAM MISLIO REÆI SA KOMERCIJALA I KOMERCIJALAN. VELIKA RAZLIKA. MOZZART JE NPR KOMERCIJALAN. zA bAND KOJI PRODA PREKO 60 MILIJUNA ALBUMA NE MOŽEŠ REÆI DA NIJE KOMERCIJALAN. nO, KOMERCIJALA NISU.
 
Maiden croatia said:
ZNAÈI, BOBO JE SHVATIO ŠTO SAM MISLIO REÆI SA KOMERCIJALA I KOMERCIJALAN. VELIKA RAZLIKA. MOZZART JE NPR KOMERCIJALAN. zA bAND KOJI PRODA PREKO 60 MILIJUNA ALBUMA NE MOŽEŠ REÆI DA NIJE KOMERCIJALAN. nO, KOMERCIJALA NISU.

...ma to sam baš i ja mislija .. :D
 
Back
Top