Iron Maiden 16. i 17. 6. 2007. - par slika i kratak report

Tanelorn

Member
Pozdrav,

Evo da napisem kratki report sa koncerata Iron Maidena u subotu na Fields of Rock festivalu u Nizozemskoj i nedjeljnog koncerta iz Düsseldorfa.
Set lista je naravno na oba koncerta bila ista kao i na svim ostalim koncertima na ovoj turneji... ali to su Maideni pa mi je to u biti i svejedno, bitno da se svira nesto. Zato ce slijedece godine biti raj za usi kad ce, kako kaze Bruce, pjevati o piramidama, marincima, albatrosima i slicno :wink:
Koncerti su bili odlicno odradjeni i cak me zacudio sound na Fields of Rock festivalu jer se zaista jako dobro čulo sve. U Njemackoj je koncert bio u dvorani tako da je sound bio sa nesto vise jeke ali vise manje solidan.
Od ostalih bendova na Fields of Rock, odusevili su me Heaven and Hell (Black Sabbath) a posebno Dio sa svojim glasovnim mogucnostima. Steta sto nije zabavljac kao Bruce, publika je bila spremna "eksplodirati" samo da je on digao ruke kako to npr radi Bruce na Hallowed Be Thy Name i sl. No dobro, to im necu zamjeriti. Slayer je takodjer odlicno odradio svoj posao a publika je skroz podivljala kad su krenuli prasit starije stvari. Od ostalih bendova pogledao sam na kratko Dragonforce i Kamelot - jako solidni koncerti (permda pjevac Dragonforcea uzivo previse "zavija"). 8)
Standova sa merchandiseom je u Nizozemskoj bilo zaista puno i samo da se to pregleda vam treba dobrih par sati... a tu je i otislo najvise novaca :wink:
U Dusseldorfu su predgrupa bili In Flames koji su zvucali OK al im nisam pre veliki fan pa ne mogu davat neko kompetentnije misljenje o njima. Opcenito, Nizozemska publika je jako "blaga" pa smo bez problema uletili u prve redove u kojima nije bilo cak ni previse naguravanja (sto me podsjeca na Prag gdje sam se uspio usetat u prvi red sa pivom u ruci bez da ju prolijem). U Njemackoj je publika ipak nesto zesca ali i dalje nedovoljno da bi nas to sprijecilo od haracenja u prvim redovima. Cini se da ni jedna publika nemoze bit gora od one u Grckoj, Srbiji i Hrvatskoj... kako bi se reklo "sto juznije - to tuznije!" :)

U svakom slucaju lijep zavrsetak moje turneje po Maiden koncertima za ovu godinu (7 komada) pa sad mogu na miru skupljat novce za kasno ljeto /jesen slijedece godine - na toj turneji moram "odradit" minimum 5 komada (ali se nadam i vise).

To bi bilo to u kratko... i sad jos stavljam link na galeriju slika sa puta (negdje u sredini su bas slike sa koncerta Maidena).

http://picasaweb.google.com/tanelorn666/IronMaidenNetherlandGermany161762007


Pozdrav,
Sasha
 
aaaaaaaaaaaaawwwwwwwwwwwww Slatkica se malo ošiša hihi fucking awesome :) ono na early daysu je bilo prekratko ovo sad je zakon :)
wooooooow zakon slike stari svaka čast jebemu,nadan se da cu jednog dana imat priliku ic s vama :) da napravimo nered ;)
 
Dickinson's legacy said:
aaaaaaaaaaaaawwwwwwwwwwwww Slatkica se malo ošiša hihi fucking awesome :) ono na early daysu je bilo prekratko ovo sad je zakon :)
wooooooow zakon slike stari svaka čast jebemu,nadan se da cu jednog dana imat priliku ic s vama :) da napravimo nered ;)

opet mi je ukrala par riči iz usta LOL
i ja bi s vama too.. :oops: :oops: :cry: :cry: :D
 
Hehe, na slijedecu turneju svakako idemo i to na vise koncerata pa kad bude aktualna nabava karata i organizacija puta - javim se :metal: :drunk:

I najbitnije - drzim vas za rijec! :evil: :deal: 8)
 
Jebene slike Tanelorn...
Baš su dobro ispale ove kad si slikao bendove pogotovo maidene. il si bio dosta blizu il imaš jeben digitalac sa jebenim zoomom.. :)
 
hihi jebemu tila san ja i sad ic al moran radit za iducu turneju :) na ovu san dobro potrošila LOL al se isplatilo :D jebiga nemogu svako malo na "vincanja" ic ,srica da su u sloveniji bili u subotu :)
 
@Screamy: hehe, nema problema susjed :)

@The Pharaoh: U ovom slucaju sam bio u cca 3. redu na Maidenima, zato su slike relativno OK ispale (Slayeri i Heaven and Hell su sa dosta vece daljine lovljeni, cuvao sam energiju za Maidene). Digitalac je Sony-ev "idiot" sa 3x zoomom i mogu rec da solidno odradjuje posao. Slike su cisto OK ovak' za uspomenu :)

@Dickinson's legacy: I ja lagano pocinjem stedit za slijedeci tour, to ce biti jedinstvena prilika za cut neke njihove rare/rijetko svirane stvari pa se zelim maksimalno izgustat tom prilikom. A nadam se da se sa vecinom vas na forumu i vidimo tamo negdje - on the road :) :)
 
Tanelorn said:
@The Pharaoh: U ovom slucaju sam bio u cca 3. redu na Maidenima, zato su slike relativno OK ispale (Slayeri i Heaven and Hell su sa dosta vece daljine lovljeni, cuvao sam energiju za Maidene). Digitalac je Sony-ev "idiot" sa 3x zoomom i mogu rec da solidno odradjuje posao. Slike su cisto OK ovak' za uspomenu :)

Ma šta solidno, odlično! :)
Što se tiče sljedeće turneje imam u planu što više koncerata obavit, zato se pare već skupljaju, samo je bed jer ne znam kad će počet turneja.. mogao bi me faks zajebat, ali nadam se da neće :)
 
hihi ma uvik se mi sritnemo on the road :) ;) i da na ovu turneju ce tribat otic masu puta jer ce bit jebeno ;) i lakše mi je ić na posa ka znan za šta radin ;) a nije sad da neču ništa trošit al zalihe se spremaju ;)
 
Back
Top