Grcka!!!!!!!!

čmarec

Member
evo nas, dosli smo u 7 ujutro nakon cca.30h jebavanja po vlaku, sad cemo vidjet oce bit sta od backstagea i ostalog!

I ll keep u posted!
 
cuo sam za setlistu,al nadam se da ce ju promjenit malo! za bg jos neznam al cu za sigurno sutra javit,jer jos sutra smo tu do 12 navecer jer necemo stic na vlak odma nakon koncerta! tako da postoji vjerovatnost da ostanem u bg kad se budemo vracali za cro,jer mi karta za vlak vrijedi mjesec dana! uglavnom sutra cu tu kad budem dojmove piso i za bg sigurno napisat!

Btw. grci su tak glup narod i mi smo svorc!
 
Onda mogu poslati MD recorder s detaljnim uputama po nekome tko ide sa Stipom u BG?
 
Nema problema. Ima dovoljno vremena da MD stigne u Zagreb prije polaska.

EDIT: I sretno s backstageom veceras.
 
sviraju istu plazlistu ko i iz dubaia! nije bio los koncert! slikali smo se s janickom,daveom,adrianom!

vide kad u zg dodjemo!
 
Totalno sam razocaran setlistom. Lijenost i nista vise. Auto pilot od pocetka do kraja.
 
čmarec said:
sviraju istu plazlistu ko i iz dubaia! nije bio los koncert! slikali smo se s janickom,daveom,adrianom!

vide kad u zg dodjemo!

oću report!!! nazovi me ;) ili se napokon pojavi na MSN-u!!!!!
 
Mislim da tek veceras u ponoc krecu prema Zagrebu. To znaci da su u Zagrebu u srijedu ujutro.
 
Mnogo je realnija "aaaaaaaaaaa ..... (what i wanted to say?) ...... aaaaaaaaaaaaaaaaaa ..... (i'm too drunk) .... aaaaaaaaaaaa" :D
 
Eto, jucer kasno navecer se vratih iz Atene i nisam nesto pun pozitivnih dojmova sa koncerta. Setlista je dobra mozda nekome ko ih prvi put gleda pa ima prilike cut sve tradicionalne hitove, ja sam se ipak nadao barem malo drugacijoj setlisti tj da ce ubacit i neku stvar koju nisu svirali na nedavnim prethodnim turnejama.
Sound im nije najbolji bio, prvo se nije cuo Bruce ali su to iza 2. stvari popravili a Harris je konstantno bio preglasan pa su se gitare nesto slabije cule... no dobro, ipak se dovoljno dobro culo.
Grcki fanovi su zaista ludi i ovakvu atmosferu od pocetka do kraja koncerta jos nisam vidio, totalno energicno i sa voljom, kako maideni i zasluzuju - svaka cast im na tome :) Osiguranje u dvorani prakticki da nije ni pregledavalo, mene nitko nije ni taknuo na ulazu tako da sam fotic unio bez ikakvih problema a da sam to znao, ponio bih i kameru Confused Radi takvog slabog pregleda su se na koncertu upalile i 3 baklje ali srecom bez ikakvih opeklina ili ozlijeda za publiku. Dvorana je bila puna do vrha i pred pocetak maidena se jedva prolazilo na bilo kojem mjestu u dvorani.

Sve u svemu, nije bilo lose ali od set liste smo ocekivali malo vise (a ni kolicinsko smanjivanje pjesama nije potez koji podrzavam - valjda su stari pa im se neda duze svirat) :)

Inace, najgore iskustvo je promet u Ateni, svi koji ste mislili da je kod nas promet katastrofa - odite do Atene i vozite se autom malo oko centra i pokusajte npr naci izlaz iz grada - mission impossible! :)

Eto toliko od mene za sada, moram se malo odmorit pa sutra u Beograd :banana:
 
Kao sto si i rekao setlista je za one koji ih gledaju jednom u 3-4 godine ili za prve redove. Kad si naprijed onda ti i nije toliko bitno sto sviraju. Zato i nisam toliko razocaran sto idem u Ljubljanu i Ostravu jer su mi prvi redovi cilj.

Koliko je trajala voznja od Zagreba do Atene i jeste li imali nekih problema?
 
Screamy said:
evo mene i Damira u internet caffeu , doma krecemo za 2 sata , bilo je odlicno , evo vam dvije slike da vidite da smo se lijepo zabavljali sa Daveom i Adrianom :) hehe

http://i64.photobucket.com/albums/h194/ ... CF6553.jpg

soooo...understand , don't waste your time SLINECI on these pictures

http://i64.photobucket.com/albums/h194/ ... CF6552.jpg


pusa od nas dvojice , sad idemo natrag u hotel Hilton , mozda dolete Stevica i Nosonja :wink:

awwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww :cry: :cry: :cry: :cry:
 
BoBo said:
Koliko je trajala voznja od Zagreba do Atene i jeste li imali nekih problema?

Voznja od Zagreba do Atene traje cca 15-ak sati (ovisno kolike pauze radis po putu), mi smo stajali svega 3-4 puta po 5 minuta, trudili smo se cim prije stici do Atene. Nikakvih problema nije bilo, sve granice smo prosli vrlo brzo i bez cekanja duzih od 5 min.
Problem je jedino bilo snalazenje autom po Ateni, em Grci voze ko ludjaci (dupla puna crta im bas nista ne predstavlja), onda su sve ulice na alfabetu pa ti treba dok skuzis pravo ime ulice da mozes na planu grada otkrit gdje si a cestovne oznake su im katastrofalne... no sve to ne predstavlja neki problem tako da je sve bilo OK :)
 
Back
Top