Got a new connection today

Blake

Member
Hi guys!
I have a new internet connection now!
Now I have a downstream 2000b and an upstream of 512b. Happy leeching. :D
 
Mislio na HT kao monopolisticko govno koje nam ne daje priliku da imamo normalni DSL. Osnovna cijena DSL-a je sada donekle ok, ali ono ogranicenje prometa je cista pljacka. Zbog njihovog monopola niti jedan drugi ISP ne moze uvesti DSL.
 
BoBo said:
Mislio na HT kao monopolisticko govno koje nam ne daje priliku da imamo normalni DSL. Osnovna cijena DSL-a je sada donekle ok, ali ono ogranicenje prometa je cista pljacka. Zbog njihovog monopola niti jedan drugi ISP ne moze uvesti DSL.

pa nesto sam cuo da je sada neka firma dcm dobila koncesiju na nacionalnoj razini za uvodjenje kableske televizije u prospektu koji sam dobio najavljuju uvodjenje neogranicenog kabelskog pristupa internetu. ali kako su tocni(kabelsku su mi trebali doci uvesti prije mijesec dana) mislim da od toga dugo vremena nece biti nista :(
 
Znam za to, ali ja to ne mogu dobiti posto se nalazim u kvartu u kojem DCM nema koncesiju. :(

Meni samo treba flat rate. Nije mi trenutno bitna brzina jer za download koristim frendov kompjuter na gradj. faksu s 100 mbit linkom.
 
Back
Top