Gdje cete za Novu ?

Extra, ja bio u Sofiji ove godine na Maidenima. Sve jeftino. Nas 6-oro u strogom centru Sofije jeli i pili za 25 eura. Ja sam porucio 2 snicle, salatu i porciju pomfrita i popio 2 piva. Racunaj da su i ostali slicno porucili i racun samo 25 eura. Prvo smo hteli da se istalimo za rucak ali kad nam je konobarica donela racun od 50 leva slatko smo se nasmejali i posvadjali ko ce da plati racun. Ono sto je meni bolo oci su silni kablovi koji idu od prozora do prozora i od zgrade do zgrade. Pitao sam jednu devojku kakvi su to kablovi, a ona mi ladno odgovori da su to kablovi za telefon, struju bezicni internet i ko zna sta jos. Prosto ne mogu da verujem da to nije ugradjeno u zidove. Imaju mnogo, ali mnogo dobra piva ZAGORKA i KAMENICA. Ali je*es grad koji nema reku. Imaju samo jedan potok.
 
Auuuu, al si me pokopao sada. Nema veze, meni je lepo u mom gradu na dve reke. Lepo je prosetati se pored save ili voziti bicikl savskim kejom pa malo po Novom Beogradu, izadjes na dunavski kej, malo zastanes na uscu save u dunav i nastavis dalje savskim kejom.
 
Idem valjda kod frenda (aka Wratchild) u kuću i navodno dolaze neke riječke čke, pa ćemo vidit šta će bit od toga..

@čmarec - whores here i cum, a?? LOL LOL
 
čmarec said:
malo je zamro forum pa ajd da vidimo,gdje idete za novu ?

ja sutra picim za sofiju na kurve,a vi ?

Blago tebi,dobit ces triper za Novu Godinu! :D

Ja jos neznam,mozda cu cak i radit,dobra lova,16 funti po satu,12 sati,cash in hand...vidjet cemo.Ak ne,kod frenda na tulum,pa odma s tuluma na Millwall,obozavam novogodisnje tekme,svi su tak pijani da se to odma pretvori u novi tulum! :D
 
rsing dream pravi veliki 'kikad više demo' oproštajni demo party, jer za novu godinu imamo nove planove, pa će tako doći masu frendova i frendica grupe.
 
kod prijatelja u kucu, biti ce cura :D :D :D :D :D :D :D :p :p :p :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana:
 
Pilgrim said:
kod prijatelja u kucu, biti ce cura :D :D :D :D :D :D :D :p :p :p :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana:

Sudeci po svim ovim smajlicima i bananama, nekaj mi govori da se inace bas i ne kreces u drustvu gdje ima cura!? :D
 
Kristijan said:
Sudeci po svim ovim smajlicima i bananama, nekaj mi govori da se inace bas i ne kreces u drustvu gdje ima cura!? :D

:D :D
krecem se u drustvu s curama, no sve imaju starije decke a ovaj put smo zvali drugu ekipu zenski
 
mene samo zanima da se danas tamo di buden dvi minute prije ponoći pusti znatevećkojaprigodnapjesma :D
i sve će bit ok :)
tonight is one step forward to the greatest show of the year 8)
 
Back
Top