crosspost sa cmara: judas priest u zgu

MaidenMadness

Active Member
orginalno rekao bobo iz metalsounda: Ovako, koncert Judas Priest je definitivno potvrđen za 07.12. U Zagrebu na Velesajmu. Sukladno tome, ja ću sutra obaviti razgovore sa agencijom, izložiti novonastalu situaciju i vidjeti što se može napraviti. Što se mene tiče, apsolutno sam protiv održavanja koncerta u istom danu i zaista ne znam kakve će biti ostale opcije. Gledajući routing turneje nisam preveliki optimist što se tiče mogućnosti da se koncert Destruction/Candlemass prebaci na drugi datum. Ne znam što više da vam kažem jer me je ovo fakat potreslo. Očekujte nove informacije sutra.
Inače Judase radi Crnarić. How cool.






hmmm crnaric.....isao bi ali nisam bas siguran da cu unaprijed kupiti ulaznicu
 
Koliko sam mogao zakljuciti Bobo :) iz Metalsounda je jedan od rijetkih promotora u Hrvatskoj koji zna organizirati koncert i koji nije tu da drpi sto se drpiti moze. I sad mu dodje Crnaric i sjebe ga. Ne znam kako on to misli organizirati s obzirom na svoju proslost. Ne znam koliko je ljudi spremno kupiti kartu par mjeseci prije.

Da idem kartu bih kupio iskljucivo prije koncerta, ali problem je sto bi trebao prvo doci u Zagreb. Ako bi se koncert otkazao par sati prije, to bi opet znacilo trosak od 50 eura.
 
istina Bobo.... no kod mene je problem što me srce ipak vuče k tim jebenimjudasima, jer ih jednom želim vidjeti u životu uživo. Ipak su dio moje mladosti i odrastanja...
 
Ja ne idem jer ih ne slusam. Sva sreca da je jedan od rijetkih koncerata koje je Crnaric uspjesno organizirao koncert Maidena.
 
Je li to na kraju bila samo glasina ili je Crnaric procijenio da nema kruha od Priesta?
 
nije bila glasina, jer su bili potvrđeni za sloveniju, nemam pojma što je bilo i zašto je sve odgođeno... baš ću se raspitati.
 
Back
Top