CMAR-NET

MaidenMadness

Active Member
jeste li clanovi tamo?

ja jesam ali tamo ja nemogu biti nakon sto sam vidio neke postove tipa

taj i taj bend nije ovakav metal, nego onakav a takvih ima pun kurac




nije mi jasno koga boli kurac je li acdc metal ili hard rock?
 
MaidenMadness said:
nije mi jasno koga boli kurac je li acdc metal ili hard rock?

Ljudi općenito nemaju pojma o nićemu, a misle da su imaju.

Ovi liče na osnovnoškolke koje razgovaraju o novoj frizuri Justina Timberlakea. :roll:
 
ja sam se mislio logirati davno nekad, ali mi nesto lijeno bilo...

cuo sam da je poprilicno konfuzno tamo
 
Ja sam takoðer èlan cmara, no nema baš nekih tema o kojima bi se dalo raspravljati, mislim da je izgubio na kvaliteti u zadnjih godinu dana
 
član jesam.
postaje dosadno zbog glupavih prepucavanja.
ali ima ok usera i ok tema.
 
Gdje god ima previše ljudi i kad je forum općenitiji velike su šanse da će se naći budale koje će imati previše slobodnog vremena da pokvare zadovoljstvo ostalima.
 
bio sam tamo par puta, učlanio se, posto par postova, i to bi bilo to. vjerojatno sam još uvijek user :?
 
BoBo said:
Tamo sam odlazio samo radi komedije zvane MMS, ali i to mi je dosadilo.

ma ja sam išao baš da vidim šta se piše o maidenima, ali nisam znao jel da plačem? da si pucam u koljeno ili da se smijem? pa sam jednostavno otišao :p
 
Ivan said:
ma ja sam išao baš da vidim šta se piše o maidenima, ali nisam znao jel da plačem? da si pucam u koljeno ili da se smijem? pa sam jednostavno otišao :p

Pa ne možeš očekivati istu atmosferu ovdje i na cmaru. Ovdje ćeš naći Maiden fanatike, a tamo metal fanove.
 
Ja sam clan i imam oko 2 posta, neda mi se tamo pisat jer ko sta ste vec rekli, previse ljudi i velika koncentracija gluposti, ali dobro je za pogledat tu i tamo kad je kakav koncerić itd..
 
clan vec neko vrijeme, iskreno, pun mi je kurac prepotentnih ljudi, a tamo ih bezbeli ima, tako da i ne pisem nesto posebno

Jedino deep respect Igormeisteru i Jaggernautu
 
Ma čmar je ošo v kurac.
Gomila klinčadije pametuje oko stvari o kojima nema pojma, slike juzera tipa "ja držim mačku, sada mačka drži mene, sada se oboje držimo" ili " ovo sam ja u badiću na osamljenoj plaži, jelda sam debela?" ili "ja i moji frendovi kako cugamo, jelda smo pijani ko guzice?".
Onda onaj beskonačni spam i razne poludihovite i provatne pizdarije.
Uglavno jadno. Tamo samo nekad pogledam MMS topic i mozda neki trejd i to je to.
Ima ok ekipe, dapače, samo su u tolikoj manjini da se utapaju u moru gluposti.
 
likvor said:
Ma čmar je ošo v kurac.
Gomila klinčadije pametuje oko stvari o kojima nema pojma, slike juzera tipa "ja držim mačku, sada mačka drži mene, sada se oboje držimo" ili " ovo sam ja u badiću na osamljenoj plaži, jelda sam debela?" ili "ja i moji frendovi kako cugamo, jelda smo pijani ko guzice?".

LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LMAO LOL LOL dooooooobra
 
likvor said:
Ma čmar je ošo v kurac.
Gomila klinčadije pametuje oko stvari o kojima nema pojma, slike juzera tipa "ja držim mačku, sada mačka drži mene, sada se oboje držimo" ili " ovo sam ja u badiću na osamljenoj plaži, jelda sam debela?" ili "ja i moji frendovi kako cugamo, jelda smo pijani ko guzice?".
Onda onaj beskonačni spam i razne poludihovite i provatne pizdarije.
Uglavno jadno. Tamo samo nekad pogledam MMS topic i mozda neki trejd i to je to.
Ima ok ekipe, dapače, samo su u tolikoj manjini da se utapaju u moru gluposti.
buhaha true ... LOL LOL LOL LOL pogotovo slike usera i komentari na slike usera... otvorila sam topic jednom i više se nikad vratila. Niti mi je palo na pamet tamo postat slike... žešće mi je i na defenderu onaj topic sa asocijacijama, zbrajanjima i sličnim glupostima (ali nikad ne mogu odolit pa im neš napišem)..
Ma sve u svemu na defenderu je bolja ekipa i zanimljivije teme za razgovor :D LOL
 
axy said:
buhaha true ... LOL LOL LOL LOL pogotovo slike usera i komentari na slike usera... otvorila sam topic jednom i više se nikad vratila. Niti mi je palo na pamet tamo postat slike... žešće mi je i na defenderu onaj topic sa asocijacijama, zbrajanjima i sličnim glupostima (ali nikad ne mogu odolit pa im neš napišem)..
Ma sve u svemu na defenderu je bolja ekipa i zanimljivije teme za razgovor :D LOL
vidio sam da si se uclanila da defenderu :D
 
Back
Top