Classic albums: The number of the beast dvd

MaidenMadness

Active Member
bas sam danas vidio i kupio
stvarno je dobar dvd
vrlo dobri dodaci

sve u svemu za svakom fana velika preporuka

svidio bi se axy.....ima dosta smitha :D
 
MaidenMadness said:
bas sam danas vidio i kupio
stvarno je dobar dvd
vrlo dobri dodaci

sve u svemu za svakom fana velika preporuka

svidio bi se axy.....ima dosta smitha :D

:D
koliko košta ;)
 
E znam gledao sam to kod prijatelja,dvd je dosta dobar... :) Nego tio sam reći jeli ima ko možda volje da mi sprži donington live 1992,i 12 wasted years,bio bih mu zahvalan to mi se jako sviđa imao sam pa sam posudio,i nikad mi se nije vratilo...tražio sam to opet,ali nisam mogao naći,pa ako netko ima volje,bio bih mu zahvalan,dati ću dvd,pa ćak ću i platiti,ako treba,jer mi je zbilja stalo do toga! :)
 
Guardian ForAll said:
E znam gledao sam to kod prijatelja,dvd je dosta dobar... :) Nego tio sam reći jeli ima ko možda volje da mi sprži donington live 1992,i 12 wasted years,bio bih mu zahvalan to mi se jako sviđa imao sam pa sam posudio,i nikad mi se nije vratilo...tražio sam to opet,ali nisam mogao naći,pa ako netko ima volje,bio bih mu zahvalan,dati ću dvd,pa ćak ću i platiti,ako treba,jer mi je zbilja stalo do toga! :)

vidis ti to, i meni bi trebao Donington video

btw, ima tko kakvih maiden video bootlega na divxu il DVDu (vise preferiram)?
 
Snake said:
vidis ti to, i meni bi trebao Donington video

btw, ima tko kakvih maiden video bootlega na divxu il DVDu (vise preferiram)?
Ma nema problema,ako ja ikako uspijem nabaviti za sebe,dati ću ti nema problema,a jeli ti imaš većinu dvd izdanja?
 
Snake said:
btw, ima tko kakvih maiden video bootlega na divxu il DVDu (vise preferiram)?

Ja iman samo na divxu one koncerte sa The Early Daysa... ono live at the rainbow, 20'th century box i te stvari
 
ja sve kaj imam imam u dvd formatu.

12 wasted years mi se skinulo al je kod frenda da hardu, čekam da bude slobodan da mi sprži, a donnigton bi mi trebao.
 
GrimReaper said:
ja sve kaj imam imam u dvd formatu.

12 wasted years mi se skinulo al je kod frenda da hardu, čekam da bude slobodan da mi sprži, a donnigton bi mi trebao.

A znači,imaš sve,drugo osim toga? :)
 
Guardian ForAll said:
A znači,imaš sve,drugo osim toga? :)

nemam baš sve. po official stranici mi fali:
CLASSIC ALBUMS - THE NUMBER OF THE BEAST
DONINGTON LIVE 1992
THE FIRST TEN YEARS
BEHIND THE IRON CURTAIN
VIDEO PIECES

Al zato imam Ullevi (2005.)
Imam DOTR, RiR, Early Days, Raising hell, Maiden england,Visions of the beast, i 12 wasted years.
Imam origigi DOTR i Early days. Imam i divx philadelphia, i bologna 1984.

Sve osim zadnja 2 je DVD format.
 
Guardian ForAll said:
Ma nema problema,ako ja ikako uspijem nabaviti za sebe,dati ću ti nema problema,a jeli ti imaš većinu dvd izdanja?
imam NoTB, RiR, DOTR i Ulevi 2005 DVD bootleg
 
Nadam se da imate pravu verziju jer su dvije verzije puno bolje od ostale dvije.
 
Back
Top