Bubnjarice i bubnjari

bubnjarice?? LOL

Ja zasad imam bend i vise manje sviramo samo maidene, al nadje se tu i deep purple, black sabbath, gamma ray i helloween. Imam u planu do drugog ljeta skupit pare za duplu pedalu pa da mozemo i malo brze stvari obradjivat, a trebat ce mi i za nase stvari. Jel imas ti bend? Kolko dugo sviras bubnjeve?
 
sviro sam jedno 2 mjeseca možda i više svirali smo maidene, metallicu, općenito heavy, thrash u zadnje vrijeme se privikavam na power.trenutno nemam bend ali dečki s kojima sam sviro još uvijek sviraju al im treba pjevač.Pozdrav Kavisu, Kukiju, Zdrlji i da ne zaboravim Gelu.Samo naprijed dečki. :headbang:, inače svirat će In Flamese, a ja se nadam du ću ja pjevat :D
 
Iron Domek said:
sviro sam jedno 2 mjeseca možda i više svirali smo maidene, metallicu, općenito heavy, thrash u zadnje vrijeme se privikavam na power.trenutno nemam bend ali dečki s kojima sam sviro još uvijek sviraju al im treba pjevač.Pozdrav Kavisu, Kukiju, Zdrlji.Samo naprijed dečki. :headbang:

Ja bi isto htio svirat thrash, ali ovi ostali iz benda vise vole ove melodicnije stvari i tako to pa onda nek im bude. Sad obradjujemo renegade od HF. Koje bubnjve imas? Kako vam se zove bend?
 
Rainmaker_RI said:
Ja bi isto htio svirat thrash, ali ovi ostali iz benda vise vole ove melodicnije stvari i tako to pa onda nek im bude. Sad obradjujemo renegade od HF. Koje bubnjve imas? Kako vam se zove bend?
ma u tom i je problem nagovaram starce da mi kupe bubnjeve,al eto hebiga neće.Nemam bubnjeve al mogu svirati s dečkima iz bivšeg benda kojima ovim putem izražavam podršku :)
 
Back
Top