Bobo par pitanjca

MaidenMadness

Active Member
mozes mi molim te reci ako znas koliko bi doslo da posaljem 10 cda u englesku zracnom postom? i koliko bi dosla postarina za slanje 2 cda unutar hrvatske? i koliko doðu one kuverte s mjehuricima? pocinjem trejdati. trazim 2:1 trejdere da zapocnem svoju kolekciju.
znas li mozda nekog lika iz yorka petera malcrofta ili nesto takvo i ako ga znas mozes mi reci nesto o njemu kakav je trader za koliko mogu ocekivat cde i slicno
 
:shock: Jesi li si siguran? :D Još ću na kraju ja biti kriv što samn te uvukao u ovo. LOL

10 CDova u Europu avionom ti je oko 50 kuna, a 2 CDa u Hrvatskoj 5 kuna. Pogledaj cijenik HP-a na njihovim stranicama

www.posta.hr

Ne trebaš slati preporučeno. Najmanja kuverta s mjehurićima je 1.5 kunu. U nju ti može stati 10ak CDova bez problema.

Ako imaš prilike za neoganičen download možeš doći u Lossless DC hub. To ti je najjeftiniji način.

A ako ne, mogu ti ja pomoć za početak. Dat ću ti najrijeđe bootlege s kojima ćeš vrlo lako poslije dogovarati razmjene.
 
BoBo said:
:shock: Jesi li si siguran? :D Još æu na kraju ja biti kriv što samn te uvukao u ovo. LOL

10 CDova u Europu avionom ti je oko 50 kuna, a 2 CDa u Hrvatskoj 5 kuna. Pogledaj cijenik HP-a na njihovim stranicama

www.posta.hr

Ne trebaš slati preporuèeno. Najmanja kuverta s mjehuriæima je 1.5 kunu. U nju ti može stati 10ak CDova bez problema.

Ako imaš prilike za neoganièen download možeš doæi u Lossless DC hub. To ti je najjeftiniji naèin.

A ako ne, mogu ti ja pomoæ za poèetak. Dat æu ti najrijeðe bootlege s kojima æeš vrlo lako poslije dogovarati razmjene.
ja se u tom cjeniku ista ne snlazain sta je R a sta obicno nemam pojma. ajmo ovako kad ti trejdas kako ti saljes cde i koliko te to dodje?
 
Ja ti više od 95% skidam s interneta, tako da rijetko šaljem poštom. Ali kad šaljem poštom onda šaljem obično i avionski. "R" je preporučeno.

3 CDa ti upada do 100g.
 
onda bi 10 cda bilo ovo do 500g i sta jos se treba platit? :? jebo te mislim da necu trejdati nista izvan hr nikada
 
BoBo said:
Je, skup sport. Šalji 8 CDova bez aviona. To bi trebalo biti 27 kuna.
trebam sad poslati 10
2:1 trade je :| majke ti da sam znao da je slanje tako skupo nikad nebih polsao mail onom liku :|
 
Trebao si mene prvo pitat. Njima ti je mislim 1 funta = 10 kuna za 10 CDova.
 
BoBo said:
Zato naša pošta doðe do njih za 3 dana (UK), a njihova do nas za 8 dana.
radje bih je da ja platim 10 kuna pa da dodje za 8 dana nego ovako :roll: ali opet mi za svoje pare dobijemo kvalitetnu uslugu :D
 
MaidenMadness said:
onda bi 10 cda bilo ovo do 500g i sta jos se treba platit? :? jebo te mislim da necu trejdati nista izvan hr nikada

LOL ..još ti se i nekad zna desit da ti se paket izgubi u trasnportu....pa onda sve ponovo...
..e još pazi da sve dobro snimiš ako ti šalješ bootlegove, jer ce ti trejderi provijeravat svaku sitincu, onda ako bude neka greškica onda ponovo šalješ... :wink: LOL
 
Sad sam se upravo dogovorio s nekim likom za trade.
Lik je tek poèeo,ali ima 6 zanimljivih dvd-a. Brijem da bi to tebe BoBo pogotovo zanimalo.


www.bootlegsandbsides.co.uk
 
02-11-2003 - Dance Of Death - Madrid 1 DVD 4/5 - Animated menu, Only half of No More Lies. Audience shot <<< IMAM
20-08-2003 - Give Me Ed' Till Im Dead - Denver 1 DVD 4/5 - No menu, Audience shot. Reasonable quality <<< IMAM
30-07-2003 - Give Me Ed' Till Im Dead - Madison Square Gardens, New York 1 DVD 4/5 - No menu, Very good audio and video <<< IMAM
06-06-2003 - Give Me Ed' Till Im Dead - Rock AM Ring 1 DVD 5/5 - No menu, Excellent audio and video <<< IMAM (verziju s dva DVDa)
02-06-2000 - Brave New World Tour - Strasbourg, France 1 DVD 2/5 - No menu, Audience shot, Possibly a VCD (unsure) Not brilliant quality <<< "Possibly a VCD"
16-05-1998 - Brixton 1 DVD 2/5 Audience shot, taken on analog camcorder <<< Ima ga masa ljudi pa mi nije nešto napeta da ga nabavim. netko će već doći u hub s njim.
 
Back
Top