Ante gotovina

Ivan

Active Member
možda aj nisam najprikladnija osoba da otvorim ovaj offtopic thread ali mi je žao tog lika.
ja ne bi u EU,
žao mi je gotovine, to nije najhrabrije što je mogao učiniti time što je jednostavno pobjegao, ali mi je on ok.
i sada se vidi da je carla bez razloga govorila da zna da je on u hr. :?
tu je nešto sumnjivo
 
Ivan said:
žao mi je gotovine, to nije najhrabrije što je mogao učiniti time što je jednostavno pobjegao, ali mi je on ok.

Ako je tolka postenjacina i hrvatina zasto je onda bjezo umjesto da je iso dokazat svoju nevinost u haag?
 
Rainmaker_RI said:
Ako je tolka postenjacina i hrvatina zasto je onda bjezo umjesto da je iso dokazat svoju nevinost u haag?

znam da to se postavlja stalno kao glavno pitanje, ali stavi se na njegovo mjesto, tko zna što se tom čovjeku događa/lo u glavi :|
 
Rainmaker_RI said:
Ako je tolka postenjacina i hrvatina zasto je onda bjezo umjesto da je iso dokazat svoju nevinost u haag?
sud za ratne zlocine nije tamo da zadovolji pravdu nego da posluzi necijim politickim interesima
imo politicki interesi zapada su da se izjednaci krivnja nas i srba za rat da oni (englezi, francuzi amerikanci...) pokriju cinjenicu da su oni glavni krivci za ono sto se dogodilo na ovim prostorima.
da su dopustili i drugima a ne samo srbima uvoz oruzja ja vjerujem da se pola toga sto se dogodilo losega u ratu da se nebi dogodilo
 
Rainmaker_RI said:
Ako je tolka postenjacina i hrvatina zasto je onda bjezo umjesto da je iso dokazat svoju nevinost u haag?
kako mozes pricat takve gluposti !
a sta ti nisi riskira svoj zivot, karijeru i sve za svoju drzavu,dom i narod, i onda još fino dozvolija da te tvoj narod-država za koju si dao sve izda i dozvoli da odguliš u hagu u celiji jedno 20-tak godina....

mislim za mene su ljudi koji imaju razmisljanje takvo kao ti izdajice domovinskog rata!
 
CroatianTROOPER said:
kako mozes pricat takve gluposti !
a sta ti nisi riskira svoj zivot, karijeru i sve za svoju drzavu,dom i narod, i onda još fino dozvolija da te tvoj narod-država za koju si dao sve izda i dozvoli da odguliš u hagu u celiji jedno 20-tak godina....

mislim za mene su ljudi koji imaju razmisljanje takvo kao ti izdajice domovinskog rata!

Ne razumijem sta tocno znaci izdajica domovinskog rata?
 
MaidenMadness said:
sud za ratne zlocine nije tamo da zadovolji pravdu nego da posluzi necijim politickim interesima
imo politicki interesi zapada su da se izjednaci krivnja nas i srba za rat da oni (englezi, francuzi amerikanci...) pokriju cinjenicu da su oni glavni krivci za ono sto se dogodilo na ovim prostorima.
da su dopustili i drugima a ne samo srbima uvoz oruzja ja vjerujem da se pola toga sto se dogodilo losega u ratu da se nebi dogodilo

Tu se potpuno slazem s tobom, al tako je to, ko je jaci taj tlaci.
 
Kak ne kužite da je čovjek žrtveno janje za "neke više" političke ciljeve.
Žao mi je čovjeka, i jebem im mater hašku, napravili su od njega novog Hitlera.
 
likvor said:
Kak ne kužite da je čovjek žrtveno janje za "neke više" političke ciljeve.
Žao mi je čovjeka, i jebem im mater hašku, napravili su od njega novog Hitlera.

slažem se u potpunosti
 
MaidenMadness said:
sud za ratne zlocine nije tamo da zadovolji pravdu nego da posluzi necijim politickim interesima
imo politicki interesi zapada su da se izjednaci krivnja nas i srba za rat da oni (englezi, francuzi amerikanci...) pokriju cinjenicu da su oni glavni krivci za ono sto se dogodilo na ovim prostorima.
da su dopustili i drugima a ne samo srbima uvoz oruzja ja vjerujem da se pola toga sto se dogodilo losega u ratu da se nebi dogodilo
U potpunosti se slažem s tobom majstore :clansman:
Potpisujem bez razmišljanja
 
Back
Top