A.S.A.P.

Evo tražio sam malo ako ima topic na istu temu, ali nisam našao.

Dakle riječ je o projektu Adriana Smitha. Izdali su samo jedan album pod imenom Silver And Gold 1989. god. kad je Adrian napustio Iron Maiden i napravili remek djelo. Preporučujem svim obožavateljima Hard Rocka i samih maidena naravno da ovo poslušaju ako već nisu, nećete požalit. Ako je netko već upoznat s njihovim radom slobodno komentirajte.
 
nisam ni sumnjalča da ćeš otvorit ovaj topic ;)
ASAP tj Silver and Gold je stvarno kickass album, mislim da bi ga svatko trebao poslušati.
A šta se tiče Smitha, mogli bi poslušati i ostatak njegovih djela ;)
Urchin npr. ... :fist:

hiih baš idem po onaj rankov cd ;)
 
Da, naravno, tu je i Urchin iz 70ih god, pa Psycho Motel, bend u kojem Adrain svira gitaru.. Ali od svih tih bendova//projekata najbolje mi je sjeo ASAP. :)
 
Ok, dok se vi razbuktano raspisujete sa svojim emocijama o A.S.A.P.-u ja ću jednostavno potvrditi sve sto ste napisali i reci da je ovaj projekt zasluzio barem malo vise paznje.
 
Meni je ASAP ok iako je to malo blazi oblik rocka...Zao mi je sto Silver i Gold nije malo slavnije zavrsio ali tako su odlucili Maidenovci... :wink:
 
ewox said:
Meni je ASAP ok iako je to malo blazi oblik rocka...Zao mi je sto Silver i Gold nije malo slavnije zavrsio ali tako su odlucili Maidenovci... :wink:

a da
ali ja mislim da je adrian to htio napravit za svoju dušu, i zato mi je to dobro makar to nikad nećeš čut na radiju, ok je
 
Je,stvarno je ok...
btw...niti Maidene ne cujem nikada na radiju...jednom sam cula Bruceovu Change of heart i full sam se iznenadila...(a kamo li ASAP :wink: )...Woooow..
 
ewox said:
Je,stvarno je ok...
btw...niti Maidene ne cujem nikada na radiju...jednom sam cula Bruceovu Change of heart i full sam se iznenadila...
o.t. za mene je jednom mlađi brat pustija run to the hills kad je bija na radiju sa školon jer su samo nju imali ccc a zamisli da ih je pitat da puste still life LOL
 
Ja sam Maidene čuo nekoliko puta na radiju. kad su 92. izdali Fear Of.., pjesma Fear... se stalno vrtila na radiju, tako sam barem čuo.
 
Back
Top