1000 Eura za Maiden video

Maiden croatia

Active Member
Dajem tisuću Eura za onog tko mi nabavi Maiden video iz Trsta 1998 (Virtual XI tour). Na videu se obvezatno mora vidjeti pjesma Heaven can wait za vrijeme kad se publika popne na pozornicu...
 
Trieste.jpg


E zamalo 1000 eura. LOL

Cca. tridesetak sekundi prije i poslije tvog pjevanja Haven Can Wait imas ovu sliku na DVD-u. Na brzinu sam provrtio cijeli DVD i izgleda da je ovo bio jedini dio kad mu ne netko zaklanjao pogled. :p
 
Mislis da ce na njegovom DVD-u ovaj koji stoji ispred kamere misteriozno nestati? ;) :p
 
BoBo said:
Mislis da ce na njegovom DVD-u ovaj koji stoji ispred kamere misteriozno nestati? ;) :p
Nikom nije palo na pamet da je Stipe možda angažirao Harry Pottera da makne onog lika s snimke? :| :p
 
likvor said:
Nikom nije palo na pamet da je Stipe možda angažirao Harry Pottera da makne onog lika s snimke? :| :p

LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL
 
Hvala kristijan, to mi je poslao i jedan lik na iron maiden online club forumu, no ako je to ta snimka o kojoj govori bobo, onda :(
 
Maiden croatia said:
Hvala kristijan, to mi je poslao i jedan lik na iron maiden online club forumu, no ako je to ta snimka o kojoj govori bobo, onda :(

Zato sam ti poslo link,provjeri sa tipom cija je stranica...
 
Back
Top