Uclanite se u novi Cro IMFC

BoBo

Active Member
Novi hrvatski fan club nije obicni fan club. On je

PRVI MAGIČNI HRVATSKI IRON MAIDEN FAN CLUB

Za razliku od obicnih fan clubova, fan clubova cije administratori rade svake prijestupne ili neprakticnih fan clubova koji koristimo samo u iznimnim prilikama, MAGIČNI HRVATSKI IRON MAIDEN FAN CLUB je tako jednostavan za rukovanje i uporabu da cete ga koristiti u svakoj prilici barem jedan put dnevno. MAGIČNI HRVATSKI IRON MAIDEN FAN CLUB se moze koristiti dok spavate, jedete, gledate vasu omiljenu tv seriju ili film, uzivate u sauni ili jakuziju, doslovno svugdje. MAGIČNI HRVATSKI IRON MAIDEN FAN CLUB je napravljen od 100% recikliranih fileova. MAGIČNI HRVATSKI IRON MAIDEN FAN CLUB vam nece bespovratno zauzeti prostor na vasem tvrdom disku ili radnoj memoriji.

Trzisna vrijednost clanstva je 3950 kuna, ali mi vam ga nudimo za samo 2000 kuna jer ste vi to trazili.

ALI TO NIJE SVE!!!!!!!

Prvih 50 fanova koji zatraze clanstvo odmah sada dobit ce ga po apsolutno super povoljnoj cijeni.

Budite medju prvih 50 sretnika i uclanite se u MAGIČNI HRVATSKI IRON MAIDEN FAN CLUB za samo 666 kuna.

Nazovite 061-HR-IMFC (49 kn/min. + PDV) i zatrazite clanstvo.

Ali dragi citatelji to nije sve.

Svi oni koji se jave dok traje ova reklama uz clanstvo u MAGIČNI HRVATSKI IRON MAIDEN FAN CLUB dobit ce besplatno pretplatu za Hajduka za sjevernu tribinu u ligi za opstanak i mozebitnu utakmicu u borbi za ostanak u prvoj ligi na kraju prvenstva.

SPECIJALNA PONUDA!!!!!!

Bivsi, kao i trenutni clanovi HR IMFC-a nemojte jos otici. Za vas imamo specijalni poklon. Svi koji predoce iskaznicu HR IMFC-a (ako su je izgubili ili je nisu dobili moze i potvrda o placenoj clanarini) dobivaju kutiju BELOMET tableta s kojim ce smanjiti prekomjerno lucenje zelucane kiseline nastalog dok su bili clanovi istoga.

Nazovite 061-HR-IMFC (49 kn/min. + PDV) i zatrazite clanstvo odmah.

S nestrpljenjem vas ocekujemo.
 
Mislim ovo prelazi u tragikomediju.Sad sam došo iz grada i pjan sam ko pička al kad ovo čitam....ma jebo led trebamo nešta napravit pokrenit, ajmo ljudi :banana: :bananarock: :grouphug: :edmetal: ipak smo mi obožavatelji njaboljeg benda na kugli zemaljskoj.Up the Irons!!!!!
 
daj zadnju najbolju ponudu:
kupaći kostim za žene starije od 50 godina bez gornjeg i donjeg djela LOL npr.
 
Ivan said:
daj zadnju najbolju ponudu:
kupaći kostim za žene starije od 50 godina bez gornjeg i donjeg djela LOL npr.

ALI TO NIJE SVE: Ako NE nazovete ODMAH, po posebnoj ponudi dobit cete i saku u glavu, kurcem u celo i jebanje u zdrav mozak po promotivnoj cijeni od 299 kn.
 
Rainmaker_RI said:
ALI TO NIJE SVE: Ako NE nazovete ODMAH, po posebnoj ponudi dobit cete i saku u glavu, kurcem u celo i jebanje u zdrav mozak po promotivnoj cijeni od 299 kn.

LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL
(kako samse puk'o cerekat mislim da ću ispovračat cijeli nedjeljni ručak)
 
Rainmaker_RI said:
ALI TO NIJE SVE: Ako NE nazovete ODMAH, po posebnoj ponudi dobit cete i saku u glavu, kurcem u celo i jebanje u zdrav mozak po promotivnoj cijeni od 299 kn.
LOL LOL LOL LOL :roll:
 
trebao je ubacit vibrator u ponudu :p
ili super tablete za instant mršavljenje
baš me zanima šta bi imalo bolji učinak
 
Onda evo dodatka na ponudu ...

"Po jedan član benda za svaki dan u tjednu i Eddie u extra veličini za nedjelje i praznike. Za one nezasitne specijalna serija s bivšim članovima Maidena koju možete dobiti po specijalnoj cijeni ako nazovete u idućih 20 minuta. 1 dodatni za 6.66 kn.

No maidens with Iron Maiden.

(samo za punoljetne fanove)"

:D
 
BoBo said:
Onda evo dodatka na ponudu ...

"Po jedan član benda za svaki dan u tjednu i Eddie u extra veličini za nedjelje i praznike. Za one nezasitne specijalna serija s bivšim članovima Maidena koju možete dobiti po specijalnoj cijeni ako nazovete u idućih 20 minuta. 1 dodatni za 6.66 kn.

No maidens with Iron Maiden.

(samo za punoljetne fanove)"

:D
:shock: a lud si nema šta ;) jooo sad mi svakakve misli padaju na pamet
adrian rules! :breakdance:
just keep it that way
 
BoBo said:
Za one nezasitne specijalna serija s bivšim članovima Maidena koju možete dobiti po specijalnoj cijeni ako nazovete u idućih 20 minuta. 1 dodatni za 6.66 kn.

:D

a kondomi chatlotte the harlot :?
 
Back
Top