Turneja 2008.

ewox said:
..ti i Marin i vaš Adrian :wink: (zezam se,zakon ste skupa s H-om) :D

E da stara,što ti je s nogom? :eek:
ja i marin æemo ga otet! pa æem mu pjevat: Adrian was just an angel ( :? ) led astray ;) LOL :oops: :suck:

Noga...
Jaèa subhondralna sklerozacija patlele i artikularnih površina tibije.
PRIJEVOD: okoštavanje oko onoga šta bi mi trebala biti hrskavica. Donja kost mi ima 2 nazubljena vrha, kao zupèanik na motoru. Hehe. ja imam i na koljenu rogove ;) Am I a devil or am I a devil :evil:
Usto mi je hrskavica na 20% velièine koje bi trebala biti. Tako da æu probably morat otvarat koljeno i stavit umjetnu hrskavicu. Nije bed, operacija se radi pod lokalnom, ali je oporavak 2godine.
Trauma na nogi ispada krivo zaraštena ozljeda iz onog mog... khm... sukoba.... ;) mislim da sam ti prièala ;) :suck: :evil:
anihu, dobro sam ja,,, it takes more than a knife to make me bleed ;)

Samo mi je bed zbog toga oporavka, :suck: jer æu onda bit nesposobna za HB pit a to si NE DOPUŠTAM! I htjela sam ful vidit screamija i ekipu danas u zg, a doktor mi je rekao da nesmijem optereæivat tu nogu (desnu).
Al nahuškat æu frenda da idemo motorom i da nemoram onda hodat po zegeu. ;) :suck: Oæaš bit ti tamo ;)

Sorri nemam love na mobitelu za odg
 
Ajme ajme,ajme...dobra ti je dijagnoza!!
Sve u svemu sretna sam da je tako kako je iz razloga jer vidim da si ti ok i jer se nisi sada prepustila toj boli,tako treba...stay strong!!! :D
Èovjeèe,oporavak traje 2 god.a ti razmišlaš o nekakvom hb pitu i prvim redovima,ludice jedna,nisi normalna! :evil: definitiva,vražica jesi... LOL
Kako stvari za sada stoje-neæu na metal fest iz razloga jer imam obaveza i veèeras se idem naæi s izdavaèem...No,postoji moguènost da završim tamo,nikada se nezna...(tako ti je to kod mene)


:)
 
ewox said:
LOL LOL LOL (to su ti moje neke filozofije,moram priznati)

al zato si ovu sigurno èula;

''..i know what i want and i say what i want and no one can't take it awaaaay... '':wink:

(baš slušam dod) :D :D :D
da da iako cu se sad drzat one da nikad nisan imala problema s probavon zbog rici koje san progutala hihi ;)
samo jedno pitanje jel ti tu knjigu prevodis kakva je ili ????
 
LOL ma bit æe valjda ;)
jebeš koljeno šta je to, šta se to maže na kruh? ROFL

Hvala vam za lijepe želje za oporavak ;) lol
:D
 
Dickinson's legacy said:
strasna si hehehe LOL
mora netko i to ;)

they're all sitting at my table,
talking tall and drinking wine
their time is up just like me
but they just don't know it yet
so just a word of warning
when you're in your deepest dreams
there's nothing you can hide from
cos i've got my eye on you :suck: :suck: :suck:
 
Zanima me da li netko iz Zagreba ide autom na GOM vidjeti Maidene ?
Rado bih se priključio pa da podjelimo troškove i ostale stvari!
 
Idemo mi iz Rijeke tj Delnica. Doði u ri pa ožemo skupa, sve je doduše još u fazi dogovora, ali 100% se ide. Možda Miki zna nešto više (Pharaoh) :D
 
axy said:
Idemo mi iz Rijeke tj Delnica. Doði u ri pa ožemo skupa, sve je doduše još u fazi dogovora, ali 100% se ide. Možda Miki zna nešto više (Pharaoh) :D

a jebiga, dodatni trošak mi je to;)
ali pitat ću Marina u svakom slučaju
 
E ljudi!
Idu ovi moji jednim autom, al ako se ne varam taj auto je pun veæ, ako nije, ostalo je još jedno mjesto.. Ja nažalost ove godine sa festovima nisam na ti, tako da ništa od toga.. Za Wacken se jedino nadam i to je to..
Dado, ako želiš ja æu pitat za mjesto u autu :)
A s kim ti ideš Axy??
 
The Pharaoh said:
E ljudi!
Idu ovi moji jednim autom, al ako se ne varam taj auto je pun veæ, ako nije, ostalo je još jedno mjesto.. Ja nažalost ove godine sa festovima nisam na ti, tako da ništa od toga.. Za Wacken se jedino nadam i to je to..
Dado, ako želiš ja æu pitat za mjesto u autu :)
A s kim ti ideš Axy??
ako se bude imalo para, axytransom
inaèe, nešto mi je vedran prièao da bi mogal s njim. Al nisam provjeravala ;)
 
Ja sam se juce vratio iz Bukuresta. Daleko je onaj Bukurest, negde sam video da je od Beograda udaljen 500 km. I jeste 500 km ali zracnim putem, ovako klackali smo se preko 700 km, i to vecim delom po nekim obicnim seoskim putevima. Autoputem smo isli samo od Beograda do Pozarevca pa onda kroz srpsku i rumunsku vukojebinu sve do 100km pre Bukuresta gde smo se opet prikljucili na autoput. Krenulo je nas 120 i do Bukuresta smo putavali 14 i po sati , stim sto smo se na granici zadrzali 4 sata. Prvo sto mi je zapalo za oci u Rumuniji su limeni krovovi na kucama. Svaka 20 je imala crep. Od prvih 20 vozila koja sam video u Rumuniji bila su Dacije stare 20 godina. Prizori su bili strasni ali je bitno da na svakoj seoskoj opstinskoj zgradi pored rumunske zastave stoji i zastava EU. Bukurest je sasvim druga prica. Lep grad ali strokav, strokaviji i od Beograda. Nikada na to nisam obracao paznju ali ovo mi je bas bolo oci. Zacudilo me i to sto u gradu nema trafika. Naleteo sam samo na dve. Grad je lep ima stvarno lepih gradjevina, trgova i strahovito puno fontana. Posto smo dugo putavali imali smo svega 5 sati za razgledanje grada, a onda pravac koncert. Nismo imali karte za gazon A vec samo za gazon B. Bio sam ubedjen da ce me Rumuni za 5 ili 10 eura pustiti u gazon A tj. fanpit zonu ali su me tu ne prijatno iznenadili posto nisu hteli da me propuste za pare. Vise od 10 eura nisam hteo da im ponudim. Koncet je bio fenomenalan, mislim da ranije nisam vidjao toliko pirotehnike na maiden koncertima. Lepo je bilo cuti po prvi put pesme tipa moonchild, wasted years, a ja sam sa ne strpljenjem cekao revelations. Revelations su svirali u pesti 2003 godine ali sam taj koncert sticajem okolnosti propustio ali eto 5 godina kasnije cuo sam je uzivo. Rumuni su ok ljudi, iznenadilo me to sto svi ali stvarno svi pricaju engleski i lako je sporazumeti se sa njima, za razliku od recimo madjara koji samo klimaju glavom kad ih nesto pitas na engleskom. Zanimljivo je i to sto sam ja srbin jednom rumunu objasnjavao kako da nadje stadion. U kaficu nam ladno prilazi decko u maiden majici i pita nas nesto na rumunskom. Normalo kazemo da ne pricamo rumunski i pita nas na engleskom kako da dodje do stadiona. Verovatno nije bio iz Bukuresta. Iznenadio se kad je cuo odakle dolazimo. U Beograd smo se vratili u 12 popodne 5-og kolovoza (koncert je bio 4 kolovoza). Ovo je stvarno bio naporan put, u dva dana presli smo 1500 km i nadam se da vise necu morati u Bukurest na koncerte. Mislim nosim lepe utiske iz Bukuresta ali je daleko mozda jedino ako se pravi neki aranzman sa prenocistem. Lakse mi je da se cimam do Sofije. Jeste Sofija mega ruzan grad, ali nema veze provalili smo dobro mesto u centru i tamo bi se nabili u tukli po zagorki(bugarsko pivo). Nadam se da ce do kraja godine srbija doci na belu sengen listu pa od sledece godine opet da idem u Budimpestu na koncert ko covek. Ovako mrzi me da se cimam po milion papira za vizu , a i necu madjarima da dam 35 eura za jedan dan proveden u Budimpesti. Sad odmor do subote, a onda pravac Split. U Hrvatskoj sam zadnji put bio u kolovozu 1990 godine, a u Splitu kao klinac tamo negde '83 ili '84 godine. Imam i neke slike sa koncerta ali nisu neke jer ipak je ono bila velika daljina za mojih 5 megapixela.
http://img145.imageshack.us/my.php?imag ... 341gp9.jpg
http://img145.imageshack.us/my.php?imag ... 423qo2.jpg
http://img145.imageshack.us/my.php?imag ... 544yq5.jpg
 
steta sto kod ostatka turneje na binu ne stavljaju dodata platna (na krilima platforme) kao u bologni i londonu nego ostavljau tako "golu" visecu konstrukciju.... :(
 
We have been contacted by Polish News TV about a tragic train crash earlier today on the line from Krakow, Poland to Prague involving a number of fatalities and many casualties. This apparently occurred near Ostrava in the Czech Pepublic.

We are shocked and horrified at this news and wish to pass on our heartfelt condolences to the families of those who died and our best hopes and prayers for the rapid recovery of the many injured. Apparently there were many Polish and Czech Maiden fans on board on the way to tonight's concert at the Slavia Football Stadium in Prague, which is why we were contacted and informed of this by the Polish media. I will be discussing with the band how best to pay our respects at the concert tonight, a concert we are dedicating to all of those involved in this horrific incident. The latest news from the BBC is copied below. We hope that you fans will join us in praying for all those involved.

At least six people are reported to have died and many others have been injured after a train ran into a collapsed bridge in the Czech Republic.

A railway spokesperson said the accident, near the eastern town of Studenka, was "a serious disaster".

Firefighters are at the scene, helping remove the victims from the train, witnesses said.

The high-speed express train was travelling from the Polish city of Krakow to the Czech capital, Prague.

"An international train from Krakow to Prague ran into a collapsed bridge which fell on the rails in the area of the town Studenka," Radek Joklik, a spokesperson for Czech Railways, told local media.

Initially, officials had suggested that ten people had been killed and 100 people injured during the crash.

Czech railways officials said the train hit part of a motorway bridge undergoing construction work which collapsed on to the track while the train was approaching or passing underneath, derailing three passenger carriages and the locomotive.

Reports suggested the train was travelling at speeds of 140km/h (87 mph) when it hit the bridge at 1030 local time (0830GMT).

Many injured

Television images showed rescuers climbing into the green and white carriages to try to pull survivors out.

Map
AFP reports that 16 fire brigade units with a total of 30 vehicles are at the crash site as well as ambulances and helicopters taking the injured to hospital.

An officer from the Czech fire service told Reuters that many people were injured in the crash.

"There are some dead, but we do not have precise numbers, because our people are rather devoting time to rescue those still alive," David Pridal said.

A spokeswoman for the local hospital said extra staff had been called in to deal with the injured train crash survivors.

"All staff have been called to service and we have freed a number of beds to make room for the injured," Anna Vidisevska told Reuters.

Czech Television said approximately 400 people were on board the train at the time of the accident, including many young people travelling to a music festival in Pardubice.

A reader told the BBC news website that the accident might have claimed even more lives had it not happened during the holiday period.

"I travel by this train once a week when I'm travelling to school and it's always so overcrowded that there isn't even a place for standing," said Vladimir, by email.

The Czech Prime Minister Mirek Topolanek and his Polish counterpart Donald Tusk were reported to be on their way to the scene of the crash.
 
Back
Top