Maiden dreams . . .

CroatianTROOPER said:
ružan je san sta se je ovaj forum totalno raspa !! :( !

da istina živa, jbg tako je to.Ja sam tu povremeno otkad sam se uključio još 2006., ali ostali su nestali.Dosta nas je i na FIRMA-i ali i to se lagano gasi.Zar su maideni s vremenom dosadni - nebih rekao.
Uglavnom sinoć sam sanjao da sam u avionu i da razgovaram sa Bruceom, pitao sam ga "sada ste završili SBIT turneju, znači nema više koncerata do novog albuma" on kaže "da, ali ipak razmišljamo produžiti SBIT turneju na još 2-3 koncerta u europi".Pozdravio sam svu šestorku, nekako se našalio i nestao iz sna. :D
 
Re:

iron_dadda said:
Prosle sedmice sam ih doosta sanjala al evo jedan svjez od sinoc. Proziran je...odnosi se na teren :cry: . Kao koncert je, sviraju phantom of the opera a ja kao da lebdim iznad i sve ponavljam- ja sam mogla biti ovdje, ja sam mogla biti ovdje. Mozda sam ipak trebala uplatiti samo prevoz a da taj dan pokusam nabavit kartu...

to si doživjela astralnu projekciju :D ...uglavnom mnogo puta sanjam maidene i neku "novu" stvar koju sviraju i totalno je nepoznata, predobre melodije, ali šteta što kada se probudim nemam zapamceni niti jedan ton toga svega.
 
@wratchild
..preostaje ti da prije negoli odeš spavati fino ostaviš uključeno snimanje a u krevet kreneš sa svojom gitaricom..tako ćeš note iz sna odsvirati na gitari,sve će se nasnimiti a tebe će nakon Harrisa prozvati novim vizionarom... LOL
 
ewox said:
@wratchild
..preostaje ti da prije negoli odeš spavati fino ostaviš uključeno snimanje a u krevet kreneš sa svojom gitaricom..tako ćeš note iz sna odsvirati na gitari,sve će se nasnimiti a tebe će nakon Harrisa prozvati novim vizionarom... LOL

haha vidš nije loša ideja LOL .Sinoć sam pa sanjao metallicu, ali da sam se popeo na binu i prigivarao Jamesu da kakav to današnji loš zvuk imaju haha - snovi, šta ćeš.
 
*Wratchild* said:
ewox said:
@wratchild
..preostaje ti da prije negoli odeš spavati fino ostaviš uključeno snimanje a u krevet kreneš sa svojom gitaricom..tako ćeš note iz sna odsvirati na gitari,sve će se nasnimiti a tebe će nakon Harrisa prozvati novim vizionarom... LOL

haha vidš nije loša ideja LOL .Sinoć sam pa sanjao metallicu, ali da sam se popeo na binu i prigivarao Jamesu da kakav to današnji loš zvuk imaju haha - snovi, šta ćeš.

ajajhaaj,toliko si bio galantan da si jednom Jamesu išao pametovati za zvuk LOL LOL LOL
tako treba,nauči ga!!! :wink: :deal:
 
Preksinoć sam sanjao koncert u Splitu ali da je bio po danu i da sam se za vrijeme koncerta šetao po cijelom terenu i onako dođem usput u backstage i sretnem Bruce-a kako stoji i ono upitam ga pa zašto nije na bini, a koncert je - kaže on "ma sad je rime of the ancient mariner onaj lagani dio pa odmaram iza bine dok ovi sviraju" i tako ja njega pozdravim i krenem dalje šetati uokolo... :?
 
Back
Top